KANADA NA ROK 2021 – letenky z Krakova, Budapešti a Prahy už od 259€!

príroda v Kanade

V prípade, že by ste si radi naplánovali už nejaké výlety či dovolenku na rok 2021, máme tu pre vás tipy na prvé výhodné letenky!

Spoločnosť Air Canada a Lufthansa totižto momentálne ponúka letenky do Vancouveru s odletom z Krakova za 259€, z Prahy za 279€ a z Budapešti za 299€.

Letieť sa dá v termínoch od marca do júna 2021. Odporúčame zvoliť predovšetkým neskoršie termíny okolo mája/júna, kedy by tu už reálne mala byť vakcína a aj cestovanie by sa teda spolu s ňou malo ako tak znormalizovať.

Celé kalendáre termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Pri letenkách sa navyše v prípade potreby dá zmeniť termín za poplatok 33€ + rozdiel v cene letenky. Takže keby sa aj náhodou letieť nedalo, je možné si letenku presunúť.

Prestupovať budete jediný krát v Nemecku – buď v Mníchove alebo vo Frankfurte. V cene máte možnosť zobrať si so sebou bez priplácania príručnú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakov
Vancouver
259€
rok 2021
Praha
Vancouver
279€
rok 2021
Budapešť
Vancouver
299€
rok 2021

Kde hľadať lacné ubytko?

My odporúčame predovšetkým známy Booking.comMáme s nimi len tie najlepšie skúsenosti = nikdy sme nemali problém. Nájdete pritom na ňom veľkú väčšinu ubytovacích zariadení.

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 30€ na ubytko + 11€ na zážitky úplne zadarmo! ?

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Krakova do Vancouveru

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 3.5 / 5. Počítadlo: 6

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)