KANADA: CALGARY – letenky na rok 2021 za 299€

Máme tu pre vás letenky do ďalšej destinácie na rok 2021 a to tentokrát do Kanady.

Spiatočné letenky s odletom z Budapešti do Calgary sú momentálne dostupné už od veľmi dobrých 299€ za let tam aj naspäť dohromady.

Letieť sa dá v termínoch od apríla do júna 2021. To už je obdobie, kedy by sa snáď mohlo cestovať o niečo voľnejšie. Ak tak odporúčame rezervovať na čo najneskorší termín – čiže na ten máj/jún 2021.

Každopádne keby stále nejaké problémy boli a letecká spoločnosť vám zruší letenky, tak peniaze dostanete naspäť. Prípadne sa dá letenka aj presunúť za 33€ + rozdiel v cene letenky v novom termíne ak tam nejaký rozdiel bude.

V základnej cene letenky je možnosť zobrať si so sebou klasickú príručnú batožinu a prestupovať budete iba jeden krát – pri lete tam vo Frankfurte, pri lete naspäť v Toronte.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Calgary
299€
apríl – jún 2021

Kde hľadať lacné ubytko?

Veľmi dobré skúsenosti máme s portálom Booking.comRezervujeme cez neho zariadenia roky a nikdy s nimi nebol žiaden problém. Dá sa tam pritom veľmi dobre filtrovať napríklad aj podľa recenzií predchádzajúcich klientov.

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 30€ na ubytko + 11€ na zážitky úplne zadarmo! ?

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Budapešti do Calgary

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)