KALIFORNIA: Los Angeles s odletom z Budapešti za 371€!

ulica v Los Angeles

Pre cestovateľov, ktorí si so sebou na cesty neberú toho mnoho tu máme zaujímavú ponuku spoločnosti Norwegian. Ak patríte k milovníkom Kalifornie a chcel by si si sem spraviť výlet, nórska spoločnosť momentálne ponúka letenky za 371€!

Zobrať si však so sebou môžete iba príručnú batožinu. Pri Norwegian-e máte povolené zobrať si batožinu 55x40x23 cm + 1 menšiu tašku s rozmermi 25x33x20 cm. Dokopy môžu mať spolu maximálne 10kg.

Za vyššie spomenutú cenu máte možnosť letieť v jedinom termíne 28.10-11.11.2017. Kompletný kalendár termínov nájdete na tejto stránke

Prestupovať budete iba 1 krát a to v Nórsku – v Osle. Na ceste tam potrvá 3 hodiny a 20 minút, pri ceste späť 2 hodiny a 10 minút. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Los Angeles
371€
28.10-11.11.2017

Ubytovanie

Možností ubytovania v Kalifornii aj v Los Angeles je priehršť a je si z čoho vyberať.

Na vyhľadávanie hotelov a hostelov odporúčame využiť porovnávač cien na jednotlivých ubytovacích portálovHotelsCombined.com. Získate slušný prehľad o tom, kde sa oplatí dané zariadenie zarezervovať najlacnejšie.

Pre ponuky miestnych využite známu službu Airbnb.com, kde nájdete ďalší zdroj možností ubytovania – navyše za často krát veľmi zaujímavé ceny. 

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Los Angeles

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.