KALIFORNIA: LOS ANGELES bez prestupu za 459€!

ulica v Los Angeles

Jedna výborná akcia na letenky do Kalifornia na jar či jeseň! Spiatočné letenky do Kalifornie bez prestupu sú momentálne dostupné už za 459€!

Letieť sa dá v dátumoch počas mája/júna alebo potom počas septembra/októbra 2022. Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Odporúčame v prípade záujmu rezervovať čo najskôr. Podľa informácií ktoré máme, bude táto akcia pri väčšine termínov trvať iba dnes.

Letí sa s kvalitnou európskou leteckou spoločnosťou Austrian Airlines.

Zobrať si so sebou bez ďalšieho priplácania môžete 1 ks príručnej batožiny do 8 kg(55cm x 40cm x 23cm) a 1 ks príručnej batožiny do 2 kg(40cm x 30cm x 10cm).
Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Los Angeles
459€
máj – október 2022

Covid-19: Podmienky vstupu do USA

Do USA je možné letieť ak ste plne zaočkovaná osoba + máte pred odletom negatívny výsledok PCR alebo Ag testu, ktorý nie je starší ako 24 hodín. Kompletné informácie nájdete na týchto stránkach Ministerstva zahraničných vecí. 

Okrem týchto pravidiel v súvislosti s Covid-19 samozrejme treba mať vybavenú aj autorizáciu ESTA, čo bolo podmienkou vstupu aj pred pandémiou.

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Pri rezervovaní ubytovania vieme odporučiť dva medzinárodné portály – Agoda.com či Booking.com. Nájdete tam najširšiu ponuku ubytovacích zariadení a nemal by byť problém vybrať si.

Ako alternatívu potom môžete skúsiť portál Airbnb.com, kde ponúka ubytovanie aj miestni – izby, byty či celé domy.

letenky z Viedne do Los Angeles

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?