KALÁBRIA z Viedne – letenky do Lamezia Terme do 39€!

Kalábria, Taliansko, Lamezia Terme

Májový výlet k moru do Talianska! Máme tu pre vás tip na lacné letenky do regiónu Kalábria na juhu Apeninského polostrova už za 39€!

Ako príklad termínu môžeme uviesť napríklad 13-15.05.2023. V sobotu z Viedne odletíte a o 2 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Lamezia Terme
39€
napr. 13-15.05.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Ideálne zvoliť ubytovanie s bezplatným stornom, kde vám nič nehrozí. Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

Cridda Hotel & Restaurant3* ubytovanie 11km od letiska v Lamezia Terme. Izby majú klimatizáciu, balkón, TV, vlastnú kúpeľňu aj WiFi. Predchádzajúci hostia hodnotia zariadenie priemerne 8,8/10. V cene sú aj výborné raňajky. Za 2 noci zaplatíte ako dvojica 130€ – 65,00€/osoba, 32,50€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Lamezia Terme

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.5 / 5. Počítadlo: 8

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?