AKCIA Qatar Airways: JV Ázia už od 359€

More ľoďky a ľudia v Ázii
By: Phuket@photographer.net - CC BY 2.0

Pred nejakou dobou sme tu mali akciu Qatar Airways na lety do niekoľkých miest juhovýchodnej Ázie. Samotná akcia netrvala príliš dlho, letenky sa rozpredali pomerne rýchlo. Dnes je akcia späť v omnoho väčších rozmeroch! 

Qatar Airways aktuálne ponúka akciové letenky do 14tich miest v Juhovýchodnej Ázii s odletmi z Budapešti. Medzi letenkami nájdete lety do Thajska od 369€, Malajziu od 379€ či Srí Lanku za 449€. 

Termínov je zatiaľ pomerne dosť, ale určite si vašu vysnenú destináciu pozrite čím skôr. Pri mnohých mestách sú dostupné aj letné termíny a teda aby sa vám ušiel presne ten, čo chcete. O tejto akcii píše alebo bude písať skoro každá stránka venujúca sa letenkám a záujem o akciové letenky Qatar Airways je vždy veľký, preto nikto ani len netuší koľko táto akcia potrvá.


Letenky do Juhovýchodnej Ázie 

 Odlet: Budapešť |  Termíny: niekedy aj počas celého roka |  Cena: od 359€

Zobraziť aktuálnu ponuku Qatar Airways a ich kalendáre termínov

letenky jv azia


Ubytovanie

Chcete si cez internet zarezervovať aj ubytovanie? Skúste využiť webové stránky booking.com. Pri väčšine hotelov platíte až na mieste a za storno neplatíte nič. Alternatívou je ubytovanie u miestnych cez  https://www.airbnb.com/

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Nezmeškaj najväčšie akcie

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.