Júnový ZAKYNTHOS – krátky výlet k moru s letenkami od 68€!

grécky Zakynthos

Krátky výlet z Viedne na grécky ostrov Zakynthos počas júna už od 68€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 68€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 88€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame si k letenkám pri rezervácii kúpiť rovno aj členstvo(ak pôjdete aspoň vo dvojici). Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 30€ a za letenky s členstvom v konečnom dôsledku zaplatíte menej, keďže zľava z neho plynúca sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 68€ + 68€ + 30€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 88€ + 88€ bez členstva. S tým rozdielom, že členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 19-22.06.2024. V stredu z Viedne odletíte a o 3 dni neskôr v sobotu priletíte naspäť.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Zakynthos
od 68€
napr. 19-22.06.2024

Tip na ubytovanie

Paradise Vezal

Skvelé hodnotené ubytovanie(9,6/10 pri 300+ hodnoteniach) v Laganas na Zakynthose. Ubytovaní budete 300 metrov od pláže v izby s výhľadom na more, balkónom, kuchynkou, kúpeľňou, klimatizáciou, TV aj WiFi. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 322€ – 161,00€/osoba, 53,67€/osoba/noc.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)