Júnový výlet do Rigy – letenky z Viedne už za 34€!

Pohľad na mesto s vwľkou riekou, cez ktorú prechádza most. Na fotke je zachytený slnečný deň osvetľujúci staromestské budovy a hladinu rieky.
Riga - centrum Pobaltia (zdroj: Depositphotos)

Júnový výlet do hlavného mesta Lotyšska? Spiatočné letenky s odletom z Viedne sú momentálne dostupné už za 34€!

Ako príklad termínu môžeme uviesť napríklad 22-27.06.2022. V stredu z Viedne odletíte a o 5 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Prečítajte si aj náš článok s tipmi na miesta, ktoré v Rige neminúť: „Najväčšie pobaltské mesto, alebo čo vidieť v Rige!

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Riga
34€
napr. 22-27.06.2022

Tip na ubytovanie

Ibis Riga Centre3*** zariadenie v centre Rigy. Má viac ako 1100 hodnotení so slušným  priemerom 8,4/10 (hodnotenia od predchádzajúcich hostí). Dostupnú budete mať izbu s klimatizáciou, TV, WiFi a vlastnou kúpeľňou. Za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 252€ – 126,00€/osoba, 25,20€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Rigy

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?