Júnový Phuket(Thajsko) už od 420€

slon na pláži v thajsku
By: Isabelle Acatauassú Alves Almeida - CC BY 2.0

Zaujímavá ponuka leteniek spoločnosti Eurowings z Viedne na thajský Phuket. Najlacnejšie letenky viete zohnať už od 420€!

Nižšie uvádzame júnový termín od 6-14.6.Treba však upozorniť, že dostupných leteniek je už naozaj minimum a preto ak máte o letenky v tomto dátume záujem, neváhajte príliš dlho. 

Čo sa týka zrážok, jún nie je tak suchý ako december-marec 2016, ale stále to je celkom prijateľné a lepšie ako v mesiacoch počas letných prázdnin. Každopádne každý rok je iný:
počasie phuketRezervovať môžete priamo u Eurowings. Ak máte dobré skúsenosti s portálom BravoFly, môžete skúsiť rezerváciu aj tam. Letenky sa tam dajú zohnať od 382€

V tomto najnižšom tarife si so sebou môžete zobrať príručnú batožinu s maximálnymi rozmermi 55 x 40 x 23 cm a hmotnosťou 8 kg. 


Letenky na Phuket(Thajsko)

 Odlet: Viedeň  Termín: 6-14.6.2016 | Cena: 420€

Rezervovať

Ubytovanie

Chceli by ste si zarezervovať cez internet aj ubytovanie? Neviete, ktorú z tých stoviek stránok zvoliť? My dlhodobo odporúčame predovšetkým nasledujúce dva weby:

Booking.com – portál, ktorý každý cestovateľ veľmi dobre pozná. Výborné ceny, široká ponuka, časté akcie a férový prístup. To je Booking.com.

Airbnb – web kde miestni hostitelia môžu ponúkať izby či apartmány
letenky Phuket

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?