Júnový CYPRUS s odletom z Bratislavy za 37€!

Paphos

A čo tak dovolenkovať už tento jún na horúcom Cypre? Letenky priamo z Bratislavy sa momentálne dajú kúpiť za skvelých 37€ za let tam aj naspäť dohromady.

Letí sa so spoločnosťou Ryanair a najlacnejší termín je dostupný na 22-26.6.2021. Za euro navyše sa dá letieť na klasickú letnú týždňovú dovolenku v termíne 19-26.6.2021.

Kalendár termínov pri letoch do Paphosu aj z iných letísk si môžete pozrieť na tejto stránke.

V základnej cene letenky je možné zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x20x25cm. Ak by ste jej potrebovali viac, je možné si priplatiť priority boarding, kedy si na palubu budete môcť zobrať aj ďalšiu batožinu s rozmermi 55x40x20cm. Prípadne je možné si dokúpiť aj podpalubnú batožinu.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Ryanair momentálne umožňuje zmeniť termín letu zadarmo 7 a viac dní pred odletom alebo dokonca úplne zmeniť destináciu letu. Táto služba je za normálnych okolností spoplatnená. Platí sa iba rozdiel v cene leteniek, ak by v novovybranom termíne bola cena vyššia ako tá, za ktorú ste letenky kupovali na pôvodný termín.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Paphos
37€
22-26.6.2021
Bratislava
Paphos
38€
19-26.6.2021

Vstup na Cyprus a návrat na Slovensko

Na Cyprus môžete vstúpiť s očkovaním bez potreby absolvovať karanténu alebo testovanie. Stačí mať potvrdenie o očkovaní v anglickom jazyku. Podľa toho čo nám píšete priamo z Cypru, bez problémov akceptujú potvrdenie vydávané Ministerstvom zdravotníctva cez korona.gov.sk. Ak zaočkovaní nie ste, absolvovať PCR test musíte pred cestou na Cyprus a rovnako tak musíte absolvovať aj druhé PCR testovanie po príchode. (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť tu). Celé podmienky pre nezaočkovaných si môžete pozrieť na tejto stránke.(my sme momentálne červená krajina)

Všetci, ktorí plánujú letieť na Cyprus musia taktiež vyplniť digitálny formulár na tejto stránke.

Po návrate na Slovensko je potrebné absolvovať PCR test, Ag test, alebo nastúpiť do 14-dennej karantény. Negatívny výsledok testu ruší povinnosť karantény a je možné ho vykonať ihneď po návrate na Slovensko.

Tieto pravidlá platia pri písaní tohto článku. Môžu sa v čase meniť – preto vždy sledujte príslušnú stránku MZV.

Tip na ubytovanie

Helios Bay Hotel and Suites – 3*** ubytovanie len 100 metrov od pláže v Paphose s bezplatným stornom pri odlete 22.júna až do 18.júna. Za 4 noci dáte ako dvojica 302€ – 151€/osoba, 37,75€/osoba/noc. Dostupnú budete mať 35m2 klimatizované štúdio s vlastnou kúpeľňou, terasou a prístupom do bazéna.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania v Paphose na tejto stránke. Je si z čoho vyberať.

letenky z Bratislavy na Paphos

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?