Júnové MACEDÓNSKO – z BRATISLAVY už za 20€!

letenky z Bratislavy do Macedónska

A čo by ste povedali na júnový výlet na Balkán? Máme tu pre vás TIP na zaujímavé letenky do Macedónska!

V prvej polovici júna ponúka spoločnosť WizzAir letenky už od parádnych 20€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za takúto čiastku ponúka letenky spoločnosť WizzAir pre členov Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, letenky kúpite za 30€. Odporúčame si však radšej kúpiť ku letenkám členstvo a automaticky sa vám zľava z členstva aplikuje už aj na tieto letenky. Členstvo stojí na rok iba 30€ pre dvojicu dohromady a získate ním zľavy bežne 10-20€ na letenky tejto spoločnosti.

Letí sa v termíne 9-14.6.2019 – čiže v nedeľu odletíte a v piatok ste naspäť v Bratislave.

Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste batožiny potrebovali viac, je tu možnosť priplatiť si priority boarding, ktorý vám umožní zobrať si so sebou aj batožinu 55x40x20cm. To si už ale priplatíte – stojí to 6€ za let, čiže 12€ dohromady za let tam aj naspäť dokopy.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Skopje
20€
9-14.6.2019

Kde hľadať ubytovanie?

Macedónsko nie je vôbec drahou destináciou – rovnletenky Skopjeako ako aj iné balkánske krajiny. Ubytovanie teda v pohode budete vedieť zohnať aj za čiastky okolo 10€/osoba/noc. Kde ale teda hľadať ubytovanie?

  • Booking.com – toto by mala byť vždy voľba číslo 1. Zariadení tu je nespočet v rôznych cenových reláciách a vybrať by si mal úplne každý. Navyše my máme s nimi len tie najlepšie skúsenosti – nikdy sme nemali žiaden problém.
  • A ak by ste predsa len nič nenašli, ešte je tu portál Airbnb.com. Tu už ponúkajú ubytko miestni a nájdete tu mnoho iných ponúk, ktoré na Bookingu nie sú. Za porovnateľné ceny. 

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Bratislavy do Skopje

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?