Júnové letenky na KORFU – letenky z Bratislavy za 41€!

zátoka v Korfu

Aj na grécky ostrov Korfu sa môžeme pozrieť počas júna za výhodné ceny priamo z bratislavského letiska. Letenky na druhú polovicu júna sú dostupné už od 41€ za let tam aj naspäť dohromady.

Za najnižšiu cenu sa dá letieť v termíne 17-24.6.2021. Za dvojciferné sumy sú však dostupné termíny aj po zvyšok júna, prípadne aj na letné prázdniny.

Dostupné termíny z Bratislavy aj iných letísk si môžete pozrieť na tejto stránke.

V základnej cene letenky je možné zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x20x 25cm. Ak by ste jej potrebovali viac, je možné si priplatiť priority boarding, kedy si na palubu budete môcť zobrať aj ďalšiu batožinu s rozmermi 55x40x20cm. Prípadne je možné si dokúpiť aj podpalubnú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Korfu
41€
17-24.6.2021

Vstup do Grécka a návrat na Slovensko

Do Grécka majú momentálne voľný vstup osoby, ktoré sú zaočkované plným počtom dávok vakcín(väčšinou dve, pri Johnson&Johnson jedna) a od poslednej dávky prešlo viac ako 14 dní. Pri vstupe treba predložiť certifikát o zaočkovaní. Ak zaočkovaní nie ste, pri vstupe je potrebné predložiť negatívny výsledok PCR testu starý nie viac ako 72 hodín.(Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť tu)

Gréci náhodne testujúci aj menšiu vzorku náhodne vybraných turistov, ktorí vstúpia do krajiny a spĺňajú podmienky rovnako ako tomu bolo aj minulý rok.

Po návrate na Slovensko je potrebné absolvovať PCR test, Ag test, alebo nastúpiť do 14-dennej karantény. Negatívny výsledok testu ruší povinnosť karantény a je možné ho vykonať ihneď po návrate na Slovensko.

Tip na ubytovanie

Costa Hotel – ubytovanie s priemerným hodnotením 8,4/10 a cenou iba 180€ pre dvojicu na týždeň – 90€/osoba, 12,8€/osoba/noc. Dostupnú budete mať klimatizáciu, balkón, kúpeľňu či Wi-Fi. Od letiska je vzdialená iba 17km.

Celú ponuku ubytovania na Korfu s tisíckami dostupných zariadení si môžete pozrieť na tejto stránke.

letenky z Bratislavy na Korfu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)