Júnové letenky na KORFU – letenky z Bratislavy za 41€!

zátoka v Korfu

Aj na grécky ostrov Korfu sa môžeme pozrieť počas júna za výhodné ceny priamo z bratislavského letiska. Letenky na druhú polovicu júna sú dostupné už od 41€ za let tam aj naspäť dohromady.

Za najnižšiu cenu sa dá letieť v termíne 17-24.6.2021. Za dvojciferné sumy sú však dostupné termíny aj po zvyšok júna, prípadne aj na letné prázdniny.

Dostupné termíny z Bratislavy aj iných letísk si môžete pozrieť na tejto stránke.

V základnej cene letenky je možné zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x20x 25cm. Ak by ste jej potrebovali viac, je možné si priplatiť priority boarding, kedy si na palubu budete môcť zobrať aj ďalšiu batožinu s rozmermi 55x40x20cm. Prípadne je možné si dokúpiť aj podpalubnú batožinu.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 
Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Korfu
41€
17-24.6.2021

Vstup do Grécka a návrat na Slovensko

Do Grécka majú momentálne voľný vstup osoby, ktoré sú zaočkované plným počtom dávok vakcín(väčšinou dve, pri Johnson&Johnson jedna) a od poslednej dávky prešlo viac ako 14 dní. Pri vstupe treba predložiť certifikát o zaočkovaní. Ak zaočkovaní nie ste, pri vstupe je potrebné predložiť negatívny výsledok PCR testu starý nie viac ako 72 hodín.(Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť tu)

Gréci náhodne testujúci aj menšiu vzorku náhodne vybraných turistov, ktorí vstúpia do krajiny a spĺňajú podmienky rovnako ako tomu bolo aj minulý rok.

Po návrate na Slovensko je potrebné absolvovať PCR test, Ag test, alebo nastúpiť do 14-dennej karantény. Negatívny výsledok testu ruší povinnosť karantény a je možné ho vykonať ihneď po návrate na Slovensko.

Tip na ubytovanie

Costa Hotel – ubytovanie s priemerným hodnotením 8,4/10 a cenou iba 180€ pre dvojicu na týždeň – 90€/osoba, 12,8€/osoba/noc. Dostupnú budete mať klimatizáciu, balkón, kúpeľňu či Wi-Fi. Od letiska je vzdialená iba 17km.

Celú ponuku ubytovania na Korfu s tisíckami dostupných zariadení si môžete pozrieť na tejto stránke.

letenky z Bratislavy na Korfu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?