Júnové FÍNSKO – letenky do Helsínk už za 46€!

Helsinki Cathedral
Helsinki Cathedral

Júnový výlet na sever Európy! Máme tu pre vás tip na lacné júnové letenky do hlavného mesta Fínska už za 46€ za let tam aj naspäť dohromady!

Kedy je teda možné letieť? Za najnižšiu cenu napríklad v termíne 03-10.06.2023. V sobotu z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v sobotu priletíte naspäť.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Helsinki
46€
napr. 03-10.06.2023

Tip na ubytovanie

Hotel Finnveľmi známe ubytovanie v absolútnom centre Helsínk. Má viac ako 4500 hodnotení s priemerom 8,2/10(a 9,7/10 za polohu). Izby majú kúpeľňu, TV aj WiFi. Hotel sa nachádza len 900 metrov od Národného múzea Fínska. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 1000€ – 500,00€/osoba, 71,43€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Helsínk

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?