Júlový RÍM z Bratislavy – letenky dostupné už za 40€!

španielske schody rím
Španielske schody v Ríme. Počas dňa sú však úplne plné

A čo tak si spraviť prvý letný výlet už počas budúceho týždňa? Máme tu pre vás tip na letenky do hlavného mesta Talianska, ktoré sú pri letoch z Bratislavy dostupné už za 40€ za let tam aj naspäť dohromady.

Za najnižšiu cenu je možné letieť v termíne 5-9.7.2021, prípadne v dlhšom termíne 5-12.7.2021 ak by ste si chceli spraviť aj nejaké tie výlety do okolia.

Teploty v Ríme momentálne hlásia na najbližšie obdobia v rozmedzí 30-33°C. Určite je teda možné si spraviť aj výlet z Ríma ku moru.

Do Ríma je dostupných aj mnoho ďalších liniek. Ich zoznam aj pri iných leteckých spoločnostiach si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Rím
40€
5-9.7.2021

Vstup do Talianska a návrat na Slovensko

Na vstup do Talianska je potrebné mať negatívny PCR alebo Ag test nie starší ako 48 hodín (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť tu), prípadne predložiť potvrdenie o zaočkovaní plným počtom dávok a od poslednej dávky prešlo viac ako 14 dní.

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť aj tento elektronický formulár.

Po návrate na Slovensko je potrebné absolvovať PCR test, Ag test, alebo nastúpiť do 14-dennej karantény. Negatívny výsledok testu ruší povinnosť karantény a je možné ho vykonať ihneď po návrate na Slovensko. Pravdepodobne sa však pravidlá budú nejakým spôsobom v blízkej dobe ešte meniť.

Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Tip na ubytovanie

S.Pietro B&B – ubytovanie blízko Vatikánu. Dostupnú budete mať izbu s klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou, WiFi a TV a za za 4 noci zaplatíte ako dvojica 228€ – 114€/osoba, 28,5€/osoba/noc. V cene máte pritom aj raňajky! Predchádzajúci dovolenkári hodnotia zariadenie priemerným hodnotením 9,1/10.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania v Ríme s tisíckami zariadení napríklad na tejto stránke.

Júlový RÍM z Bratislavy - letenky dostupné už za 40€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)