Júlový NEAPOL – letenky z Budapešti za 21€!

letenky Neapol

Aj do krásneho regiónu Kampánia si môžete zaletieť počas júla za výborné ceny! Spiatočné letenky s odletom z Budapešti sú momentálne dostupné už za 21€!

Za najnižšiu cenu sú dostupné letenky na prvú polovicu júla – napríklad v kratšom termíne 6-10.7.2021 či týždňovom termíne 6-13.7.2021, či 6-15.7.2021.

Do Neapolu sú prípadne dostupné aj ďalšie linky a linky iných leteckých spoločností. Ďalšie kalendáre termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Neapol
21€
6-10/13.7.2021

Vstup do Talianska a návrat na Slovensko

Na vstup do Talianska je potrebné mať negatívny PCR alebo Ag test nie starší ako 48 hodín (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť tu), prípadne predložiť potvrdenie o zaočkovaní plným počtom dávok a od poslednej dávky prešlo viac ako 14 dní.

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť aj tento elektronický formulár.

Po návrate na Slovensko je potrebné absolvovať PCR test, Ag test, alebo nastúpiť do 14-dennej karantény. Negatívny výsledok testu ruší povinnosť karantény a je možné ho vykonať ihneď po návrate na Slovensko. Pravdepodobne sa však pravidlá budú nejakým spôsobom v blízkej dobe ešte meniť.

Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Tip na ubytovanie

Unconventional Sorrento Coast – ubytovanie južne od Neapolu 29 km od letiska v krásnej oblasti. Nachádza sa 850 metrov od najbližšej pláže a predchádzajúci dovolenkári ho hodnotenia priemer 9,3/10. Za izbu s klimatizáciou, TV, vlastnou kúpeľňou a WiFi zaplatíte ako dvojica 494€ – 247€/osoba, 35,2€/osoba/noc. V cene máte aj raňajky a napríklad od krásneho mestečka Positano sa budete nachádzať iba 16km.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania v Kampánii s tisíckami dostupných zariadení na tejto stránke.

letenky z Budapešti do Neapolu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)