Júlový juh TALIANSKA – letenky z Viedne do Bari za 44€!

Apúlia, Taliansko

Dnešok začíname tipom na výhodné letenky na juh Talianska do krásneho a horúceho regiónu Apúlia. Spiatočné letenky do Bari sú dostupné pri letoch z Viedne na JÚL už za 44€ za let tam aj naspäť dohromady.

Za najnižšiu cenu môžete letieť na týždennú dovolenku v termíne 7-14.7.2021. V stredu podvečer odletíte a o týždeň v stredu večer priletíte naspäť.

Dvojciferné ceny za letenky do Bari sú však dostupné počas celého leta. Za 58€ kúpite júlové letenky v termíne 12-18.7.2021, za 62€ napríklad v termíne 8-15.8.2021.

Kalendáre termínov pri letoch do Bari aj z iných miest a aj od iných leteckých spoločností ako Ryanair, si môžete pozrieť na tejto stránke.

V základnej cene letenky je možné zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x20x 25cm. Ak by ste jej potrebovali viac, je možné si priplatiť priority boarding, kedy si na palubu budete môcť zobrať aj ďalšiu batožinu s rozmermi 55x40x20cm. Prípadne je možné si dokúpiť aj podpalubnú batožinu.

Ryanair momentálne umožňuje zmeniť termín letu zadarmo 7 a viac dní pred odletom alebo dokonca úplne zmeniť destináciu letu. Táto služba je za normálnych okolností spoplatnená. Platí sa iba rozdiel v cene leteniek, ak by v novovybranom termíne bola cena vyššia ako tá, za ktorú ste letenky kupovali na pôvodný termín. Ak by sa teda vyskytla nejaká nepredvídateľná okolnosť, let si môžete presunúť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Bari
44€
napr. 7-14.7.2021

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdia autobusy slovenskej spoločnosti SlovakLines skoro každú hodinku. Lístky kúpite už od 7,90€ priamo na ich stránke. Júlové/augustové lístky sa objaviac v ponuke o niekoľko týždňov.

Tip na ubytovanie

Villa Longo de Bellis – ubytovanie s množstvom pozitívnych hodnotení s priemerom 8,7/10 len niekoľko kilometrov od letiska priamo pri pláži. Máte tu bezplatné storno, raňajky v cene, izbu s výhľadom na more, klimatizáciou a vlastnou kúpeľňou a za 7 nocí zaplatíte ako dvojica dohromady iba 560€ – 280€/osoba, 40€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania v regióne Apúlia s tisíckami dostupných zariadení na tejto stránke.

Júlový juh TALIANSKA - letenky z Viedne do Bari za 44€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 4

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)