Júlový juh TALIANSKA – letenky z Viedne do Bari za 44€!

Apúlia, Taliansko
Región Apúlia

Dnešok začíname tipom na výhodné letenky na juh Talianska do krásneho a horúceho regiónu Apúlia. Spiatočné letenky do Bari sú dostupné pri letoch z Viedne na JÚL už za 44€ za let tam aj naspäť dohromady.

Za najnižšiu cenu môžete letieť na týždennú dovolenku v termíne 7-14.7.2021. V stredu podvečer odletíte a o týždeň v stredu večer priletíte naspäť.

Dvojciferné ceny za letenky do Bari sú však dostupné počas celého leta. Za 58€ kúpite júlové letenky v termíne 12-18.7.2021, za 62€ napríklad v termíne 8-15.8.2021.

Kalendáre termínov pri letoch do Bari aj z iných miest a aj od iných leteckých spoločností ako Ryanair, si môžete pozrieť na tejto stránke.

V základnej cene letenky je možné zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x20x 25cm. Ak by ste jej potrebovali viac, je možné si priplatiť priority boarding, kedy si na palubu budete môcť zobrať aj ďalšiu batožinu s rozmermi 55x40x20cm. Prípadne je možné si dokúpiť aj podpalubnú batožinu.

Ryanair momentálne umožňuje zmeniť termín letu zadarmo 7 a viac dní pred odletom alebo dokonca úplne zmeniť destináciu letu. Táto služba je za normálnych okolností spoplatnená. Platí sa iba rozdiel v cene leteniek, ak by v novovybranom termíne bola cena vyššia ako tá, za ktorú ste letenky kupovali na pôvodný termín. Ak by sa teda vyskytla nejaká nepredvídateľná okolnosť, let si môžete presunúť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Bari
44€
napr. 7-14.7.2021

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdia autobusy slovenskej spoločnosti SlovakLines skoro každú hodinku. Lístky kúpite už od 7,90€ priamo na ich stránke. Júlové/augustové lístky sa objaviac v ponuke o niekoľko týždňov.

Tip na ubytovanie

Villa Longo de Bellis – ubytovanie s množstvom pozitívnych hodnotení s priemerom 8,7/10 len niekoľko kilometrov od letiska priamo pri pláži. Máte tu bezplatné storno, raňajky v cene, izbu s výhľadom na more, klimatizáciou a vlastnou kúpeľňou a za 7 nocí zaplatíte ako dvojica dohromady iba 560€ – 280€/osoba, 40€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania v regióne Apúlia s tisíckami dostupných zariadení na tejto stránke.

Júlový juh TALIANSKA - letenky z Viedne do Bari za 44€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 4

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?