Júlové SANTORINI – letenky z Krakova od 49€!

Santorini

Pokračujeme tipom na letenky na ostrov Santorini v Grécku, kam sú letenky pri odlete z Krakova dostupné už od 49€! A to rovno počas horúceho júla.

Letí sa so spoločnosťou WizzAir a za 49€ sú dostupné letenky na Santorini pre členov tzv. Wizz Discount Clubza 68€ potom pre nečlenov, čo je na letnú sezónu stále skvelá cena.

Členstvo môžeme odporučiť. Dá sa prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu a bežná zľava pri spiatočnej letenke pre jednu osobu je 15-20€. Veľmi rýchlo teda na členstve ako takom profitujete.

Za najnižšiu cenu je dostupný dlhší termín na prvú polovicu júla – 4-14.7.2021. Času na oddych teda budete mať viac ako dosť.

Prípadne si môžete pozrieť aj ďalšie dostupné linky na Santorini (napríklad aj od ďalších leteckých spoločností) na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40×30×20 cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakov
Santorini
od 49€
4-14.7.2021

Vstup do Grécka a návrat na Slovensko

Do Grécka majú momentálne voľný vstup osoby, ktoré sú zaočkované plným počtom dávok vakcín(väčšinou dve, pri Johnson&Johnson jedna) a od poslednej dávky prešlo viac ako 14 dní. Pri vstupe treba predložiť certifikát o zaočkovaní. Ak zaočkovaní nie ste, pri vstupe je potrebné predložiť negatívny výsledok PCR testu starý nie viac ako 72 hodín.(Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť tu) alebo Ag test nie starší ako 48 hodín.

Gréci náhodne testujúci aj menšiu vzorku náhodne vybraných turistov, ktorí vstúpia do krajiny a spĺňajú podmienky rovnako ako tomu bolo aj minulý rok.

Zaočkovaní nemusia po návrate absolvovať ani test ani karanténu. Po návrate na Slovensko je v prípade neočkovaných potrebné absolvovať PCR test, Ag test, alebo nastúpiť do 14-dennej karantény. Negatívny výsledok testu ruší povinnosť karantény. Aj zaočkovaní aj nezaočkovaní sa musia zaregistrovať pred návratom na portál eHranica. Je však možné, že podmienky (minimálne pre neočkovaných) sa budú v blízkej dobe meniť.

Tip na ubytovanie

Philoxenia Villas – skvele hodnotené ubytovanie len 200 metrov od pláže v mestečku Perissa. Za 10 nocí dáte ako dvojica za izbu s klimatizáciou, balkónom, vlastnou kúpeľňou, TV a Wifi iba 612€ – 306€/osoba, 30,6€/osoba/noc. Od letiska sa zariadenie nachádza iba 13 kilometrov a rovnako tak má aj vlastný bazén.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania na Santorini s desiatkami dostupných zariadení na tejto stránke.

letenky z Krakova do Santorini

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?