Júlové NÓRSKO – letenky z Viedne už od 40€!

letenky z Viedne do Nórska

Že sa nedá letieť počas leta do Bergen-u lacno? Omyl! Dnes tu pre vás máme TIP na výhodné letenky počas júla, ktorých cena začína už na 40€!

Za takúto čiastku ponúka letenky spoločnosť WizzAir s odletom z Viedne pre členov tzv. Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, letenky vás budú stáť 55€. Odporúčame si však členstvo spolu s letenkami kúpiť za 30€ na rok pre dvojicu – dá sa pridať priamo k letenkám pričom zľava sa uplatní už aj na dané letenky do Nórska. Zaplatíte teda viac menej rovnako ako keby ste kupovali letenky ako nečlenovia no budete mať zaplatené na rok toto členstvo a najbližšie keď budete kupovať letenky WizzAir-u už budete kupovať o 15-20€ lacnejšie.

Letí sa v týždennom termín 8-15.7.2019. Budete mať teda dostatok času prejsť si viacero zaujímavých miest v Nórsku.

Nevýhodou je však, že si za najnižšiu čiastku so sebou môžete zobrať iba menšiu tašku 40x30x20cm. Ak sa viete zbaliť aj do tejto menšej batožiny tak budete letieť za vyššie uvedenú cenu. Ak jej budete potrebovať viac, celkom si priplatíte. Za príručnú batožinu 55x40x23cm navyše zaplatíte +36€.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Bergen
od 40€
8-15.7.2019

Tip na ubytovanie

Podkrovný apartmán – výhodná možnosť ubytovania v Nórsku. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica iba 454€ – 227€/osoba, 32,4€/osoba/noc. Má skvelé hodnotenie od predchádzajúcich cestovateľov.

TIP: Počujete o Airbnb prvý krát? V tom prípade na tomto portáli nemáte ani svoj účet. Zaregistrujte sa teda cez tento link a spolu s registráciou získate aj vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Bergenu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?