Júlová TRANSYLVÁNIA – letenky z Viedne už od 35€!

A čo by ste povedali na letnú dovolenku – respektívne letný výlet v rumunskej Transylvánii? Krásny balkánsky región, do ktorého letenky kúpite už od 35€!

Za takúto cenu ponúka letenky spoločnosť WizzAir s odletom z Viedne pre členov Wizz Discount Club. pre nečlenov ceny začínajú na 45€.

Členstvo si prípadne viete kúpiť priamo pri kúpe letenky, pričom zľava sa už aplikuje aj na tieto letenky. Členstvo stojí pre dvojicu na rok iba 30€ dohromady a dostanete tým bežne zľavy 10-20€. Takže oplatí sa.

Ako príklad júlového termínu môžeme uviesť 9-16.7.2019. Budete mať celý týždeň na spoznávanie Transylvánie.

My sme boli takto na týždeň pár týždňov dozadu a okrem toho, že Transylvánia je krásna je aj lacná. Za 7-dňový výlet sme vtedy zaplatili cca 200€ osoba s úplne všetkým – strava, ubytko, letenky, auto, benzín…A nemôžeme povedať, že sme sa nejak  obmedzovali. Iba to bolo za našich študentských čias – takže sme si varili sami.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste chceli aj väčšiu tašku 55x40x23cm, treba si zaplatiť priority boarding. Stáť vás to bude za oba lety +26€. Takže porozmýšľajte či sa viete zbaliť aj do menšieho batohu alebo ako dvojica si zoberiete jednu batožinu navyše cez priority boarding alebo jej potrebujete o dosť viac a zoberiete si na každú osobu väčšiu batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Cluj-Napoca
od 35€
napr. 9-16.7.2019

Koľko stojí prenájom auta?

Auto si viete požičať priamo na letisku Cluj-Napoca. Ceny za prenájom pritom na celý týždeň začínajú na 133€.

K tomu teda treba prirátať aj benzín. No stále – keď sa to rozráta na niekoľko osôb tak to nevychádza vôbec zle. Keď si zoberiete, že celý týždeň budete môcť ísť úplne slobodne kam a kedy chcete.

Veľkú ponuku jednotlivých autopožičovní si viete pozrieť napríklad na webe Rental Cars . My cez nich pravidelne aj rezervujeme auto, ale je to dobrý portál aj v prípade, že si chcete iba porovnať jednotlivé ponuky.

Kde hľadať ubytovanie?

Prvou voľbou by mal byť vždy Booking.com – nájdete tu ubytovacie zariadenia od výmyslu sveta. A nie náhodou patrí tento portál bezkonkurenčne v našich končinách k špičke medzi webmi na rezerváciu ubytovania.

Máme s nimi mnohé skúsenosti. Rezervovali sme cez nich ubytko desiatky a desiatky krát a nikdy nebol problém.

A ak by ste predsa len nič nenašli, ešte môžete skúsiť Airbnb.com. Tu naopak ponúkajú svoje ubytká miestni. Často krát vo svojich nevyužívaných bytoch – prípadne vám vyhradia jednu izbu priamo pre vás. A vedia tu byť aj dosť dobré ceny.

TIP: A ak ste o Airbnb ešte nepočuli a chceli by ste ich vyskúšať – ak sa zaregistrujete cez tento link na účet vám pribudne vstupný bonus 15-30€! Áno. Len tak.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Cluj-napoca

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?