Júlová SARDÍNIA – letenky z Viedne už od 28€!

Sardínia - útesy, pobrežie a loďka

Aj na Sardíniu sa dá letieť počas júla za výbornú cenu! Dnes tu pre vás máme tip na letenky, ktorých cena za let tam aj naspäť dohromady začína už na 28€.

Letí sa so spoločnosťou WizzAir a za 28€ sú dostupné letenky na Sardíniu pre členov tzv. Wizz Discount Clubza 48€ potom pre nečlenov, čo je na letnú sezónu stále skvelá cena.

Členstvo však môžeme odporučiť. Dá sa prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu a bežná zľava pri spiatočnej letenke pre jednu osobu je 15-20€. Veľmi rýchlo teda na členstve ako takom profitujete.

Za najnižšiu cenu môžete letieť v termíne 13-20.7.2021. V utorok na obed odletíte a o týždeň poobede ste z dovolenky naspäť.

Na Sardíniu je však dostupných viacero leteckých spojení aj z iných letísk či s inými leteckými spoločnosťami. Kalendáre termínov si môžete pozrieť napríklad na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40×30×20 cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Olbia
od 28€
13-20.7.2021

Vstup do Talianska a návrat na Slovensko

Na vstup do Talianska je potrebné mať negatívny PCR alebo Ag test nie starší ako 48 hodín (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť tu), prípadne predložiť potvrdenie o zaočkovaní plným počtom dávok a od poslednej dávky prešlo viac ako 14 dní.

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť aj tento elektronický formulár.

Po návrate na Slovensko je potrebné absolvovať PCR test, Ag test, alebo nastúpiť do 14-dennej karantény. Negatívny výsledok testu ruší povinnosť karantény a je možné ho vykonať ihneď po návrate na Slovensko. Pravdepodobne sa však pravidlá budú nejakým spôsobom v blízkej dobe ešte meniť.

Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdia autobusy slovenskej spoločnosti SlovakLines skoro každú hodinku. Lístky kúpite už od 7,90€ priamo na ich stránke

Tip na ubytovanie

La Locanda Del Mare B&B – ubytovanie asi 38km južne od Olbie. Dostupnú budete mať ako dvojica izbu s klimatizáciou, Wifi a vlastnou kúpeľňou a za 7 nocí zaplatíte 750€ – 375€/osoba, 53€/osoba/noc. V cene máte aj raňajky. Nachádzať sa budete len 200 metrov od najbližšej pláže. Predchádzajúci dovolenkári hodnotia zariadenie známkou 9,3/10.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania na Sardínii s tisíckami zariadení na tejto stránke.

letenky z Viedne do Olbie

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)