Júlová MALTA – letenky s odletom z Viedne už za 49€!

Popeye village, Malta
Západ slnka nad Popeye Village, Malta

Ešte stále si môžete spraviť dovolenku aj počas júla za fajn cenu. Napríklad na Maltu sa dajú kúpiť letenky s odletom budúci týždeň už za 49€!

Letí sa so spoločnosťou Ryanair a najlacnejšie letenky pri odlete z Viedne sú dostupné v termíne 24-31.7.2021. V sobotu večer odletíte a o týždeň večer sa vrátite naspäť.

Na Maltu je však dostupných viacero liniek – napríklad aj z Bratislavy. Kalendáre termínov si môžete pozrieť napríklad na tejto stránke. 

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Pred cestou odporúčame prečítať si aj naše rady a tipy pri ceste na Maltu. Nájdete ich na tejto stránke.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Malta
49€
24-31.7.2021

Tip na ubytovanie

Fisherman's Cove Guesthouse – ubytovanie 6 kilometrov od letiska a len 350 metrov od pláže. Zariadenie má skvelé hodnotenie – priemerne 9,3/10 a za polohu až 9,5/10. Dostupnú budete mať izbu s klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou, TV a WiFi a stáť vás bude 280€ na týždeň, 40€/osoba/noc. V cene budete mať pritom aj raňajky.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania s ďalšími stovkami dostupných zariadení na tejto stránke.

Pravidlá vstupu na Maltu

Zaočkované osoby môžu vstúpiť na Maltu bez potreby karantény či testu. Musí však uplynúť aspoň 14 dní od plného zaočkovania. Deti medzi 5-12 rokmi musia absolvovať PCR test a na Maltu prísť s negatívnym výsledkom, ktorý nebude starší ako 72 hodín. Deti do 5 rokov sú od testovania oslobodené.

Nezaočkované osoby môžu na Maltu prísť, ale podmienky majú na dovolenkovanie pomerne nevhodné. Pred cestou totižto treba absolvovať PCR test a po príchode na Maltu majú nariadenú 14-dennú karanténu.

Viac info na stránkach MZV.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne na Maltu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?