Júlová ANDALÚZIA – letenky z Viedne do Seville už za 10€!

Sevilla, Španielsko

Dnešok začíname tipom na výrazne zlacnené letenky do španielskej Seville! Spiatočné letenky s odletom z Viedne sú totižto momentálne dostupné už za 10€ za let tam aj naspäť dohromady.

Za túto najnižšiu cenu sa dá letieť v dlhšom termíne 6-17.7.2021 vhodnom na požičanie auta a pobehanie si celého regiónu na juhu Španielska.

Ak by ste chceli letieť v kratšom termíne, dostupné sú letenky v termíne 6-13.7.2021 za 27€ či 6-10.7.2021 za 31€, čo sú stále na letnú sezónu parádne ceny.

Prípadne si môžete pozrieť aj ďalšie linky do Seville v kalendároch termínov na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Sevilla
10€
6-17.7.2021

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Španielsko na vstup do krajiny momentálne nepožaduje ani test, ani očkovanie ani karanténu. Odporúčame však sledovať príslušnú stránku na MZV.

Aktuálne sa prijímajú nové pravidlá pre ľudí prichádzajúcich na Slovensko. Detaily ešte nie sú známe – s veľkou pravdepodobnosťou však očkovaní budú mať vstup na Slovensko bez problémov, neočkovaní povinnú karanténu a testovanie.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdia autobusy slovenskej spoločnosti SlovakLines skoro každú hodinku. Lístky kúpite už od 7,90€ priamo na ich stránke.

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Na vyhľadávanie ubytovania môžete použiť napríklad porovnávač cien Momondo, ktorý porovnáva ceny na rôznych portáloch umožňujúcich rezerváciu ubytovania.Následne odporúčame voliť väčšie známe portály s pozitívnymi recenziami.

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

Kompletná ponuka ubytovania – Momondo / Airbnb.com

letenky z Viedne do Seville

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)