Juhoafrická republika a Keňa s letenkami od 386€

Tanzánia , Kilimanjaro , savana

Keňa či Juhoafrická republika sú jedny z najpopulárnejších destinácii v Afrike. Dnes tu pre vás máme zaujímavé ponuky letov rôznych spoločností, kde ceny leteniek začínajú na 386€.

Najlacnejšie letenky zoženiete od spoločnosti EgyptAir z Budapešti do Johannesburgu. Nájdete ich aktuálne za spomenutých 386€. Termíny sú dostupné na veľké množstvo dátumov od januára do júna 2017. Prestupuje sa jeden krát v Káhire.

Druhý zaujímavý deal je od British Airways, ktorí ponúkajú lety z Viedne do Nairobi za 425€. Nižšie uvádzame termíny od januára do augusta 2017, každopádne odlety sú dostupné iba od januára do marca. Prestupovať budete 1 krát v Londýne.

Treťou ponukou sú lety najlepšej leteckej spoločnosti za rok 2016 – spoločnosti Emirates do Nairobi za 435€. Termíny sú dostupné na apríl – jún 2017 a prestupovať sa bude iba raz v Dubaji.  

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Johannesburg
od 386€
január – jún 2017
Viedeň
Nairobi
425€
január – august 2017
Budapešť
Nairobi
435€
apríl – jún 2017

Ubytovanie

Ani Keňa ani Juhoafrická republika nie sú zrovna najlepšia low-cost destinácie, ale ako všade na svete, aj tu sa dá cestovať a ubytovať relatívne lacno.

Ubytovanie hľadajte na stránkach HotelsCombined.com, ktorý vám porovná ceny jednotlivých zariadení na viacerých rezervačných portáloch. Získate tak najlepšiu cenu ubytovania.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com

letenky Johannesburg

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno