Juh Talianska a Malta v rámci jednej cesty iba od 47 €!

letenky Neapol
Kto by nechcel počas zimy vybehnúť na pár dní do krajiny s oveľa príjemnejšími februárovými teplotami a prevetrať si hlavu pri Stredozemnom mori? Možnosťou je využiť túto ponuku lacných leteniek a vrámci jednej cesty sa zastaviť v Taliansku a na Malte, kde v Taliansku navštívite dve mestá-Neapol a Bari.
 
Na presun medzi nimi môžete využiť prepravu autobusmi Flixbus, najlacnejšie ceny za lístok medzi týmito dvoma talianskymi mestami začínajú na 5 €. Na Maltu máte 5 dní a tento čas je tak akurát pobehať celú Maltu a vidieť predsedajúcu krajinu EÚ a zároveň európske hlavné mesto kultúry 2017 na vlastné oči.
 
 
Termín: 4-14.02.2017
 
Letieť budeme dvomi nízkonákladovými spoločnosťami – Wizz Air na trase Budapešť-Neapol a Malta-Budapešť a Ryanair nás odvezie z letiska Bari na Maltu. Cena platí pre členov WDC, do nedeľe vrámci akcie Black friday, alebo do vypredania miest. pri tejto ceste sa však Wizz Air Discount Club oplatí zakúpiť, pre dvoch vyjde na 30 €/rok. Za túto cenu si so sebou môžete zobrať 1 kus príručnej batožiny s rozmermi do 42x32x25cm a hmotnosťou do 10 kg.
 
Pozrite a porovnajte si super ubytovanie na hotelscombined!
 
1. Budapešť – Naples 4.2.2017 najdete na WizzAir
budapest naples
2. Naples – Bari cez https://www.flixbus.sk/
 
3. Bari – Malta 8.2.2017 – cez Ryanair 
bari malta
4. Malta – Budapešt 14.12. cez Wizz Air
malta budapest

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.