Juh TALIANSKA – júlové letenky do Brindisi za 32€!

Apúlia, Taliansko
Región Apúlia

Ďalší tip na letnú dovolenku k moru s letenkami, ktoré vás budú stáť len niečo viac ako 30€! Letí sa do Brindisi a za najnižšiu cenu si môžete zarezervovať letenky na druhú polovicu júla.

Konkrétne je možné kúpiť letenky v termíne 21-28.7.2021 – čiže top letná sezóna a týždenná dovolenka od stredy do stredy.

Do Brindisi sa dá letieť z viacerých letísk – kalendáre termínov a dostupné linky si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Ryanair momentálne umožňuje zmeniť termín letu zadarmo 7 a viac dní pred odletom alebo dokonca úplne zmeniť destináciu letu. Táto služba je za normálnych okolností spoplatnená. Platí sa iba rozdiel v cene leteniek, ak by v novovybranom termíne bola cena vyššia ako tá, za ktorú ste letenky kupovali na pôvodný termín. Ak by sa teda vyskytla nejaká nepredvídateľná okolnosť, let si môžete presunúť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Brindisi
32€
21-28.7.2021

Vstup do Talianska a návrat na Slovensko

Na vstup do Talianska je potrebné mať negatívny PCR alebo Ag test nie starší ako 48 hodín (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť tu). Testovať sa musia pred vstupom do Talianska aj zaočkovaní dovolenkári.

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť aj tento elektronický formulár.

Po návrate na Slovensko je potrebné absolvovať PCR test, Ag test, alebo nastúpiť do 14-dennej karantény. Negatívny výsledok testu ruší povinnosť karantény a je možné ho vykonať ihneď po návrate na Slovensko.

Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdia autobusy slovenskej spoločnosti SlovakLines skoro každú hodinku. Lístky kúpite už od 7,90€ priamo na ich stránke. Júlové/augustové lístky sa objaviac v ponuke o niekoľko týždňov.

Tipy na ubytovanie

Cimalù by Lampara – ubytovanie bližšie k Brindisi, ktoré sa nachádza od letiska asi len 30 km. Za izbu s klimatizáciou, Wifi a kúpeľňou dáte ako dvojica 456€ – 228€/osoba, 32,5€/osoba/noc. V cene sú aj raňajky a bezplatné storno až do 13.júla pri odlete 21.júla. Od mora sa nachádza len 200 metrov.

B&B MareIncantato – nachádza sa len 550 metrov od pláže Marina di Leuca. Za izbu s klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou, Tv, Wifi a klimatizáciou zaplatíte ako dvojica na 7 nocí 666€ – 333€/osoba, 47,5€/osoba/noc. V cene máte pritom aj raňajky a predchádzajúci dovolenkári hodnotia toto zariadenie veľmi vysokým hodnotením 9,6/10. Od letiska sa nachádza 130km. Ideálne ak si chcete prenajať auto a ísť po prílete do Brindisi následne smerom na juh.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania v Apúlii s tisíckami možnosti ubytovania na tejto stránke.

letenky z Viedne do Brindisi

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?