JUH TALIANSKA – dovolenka v regióne Apúlia s letenkami od 65€!

Apúlia, Taliansko

Dovolenka na juhu Talianska! Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Budapešti do Bari na jún/júl už od 65€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 65€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 83€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame si k letenkám pri rezervácii kúpiť rovno aj členstvo(ak pôjdete aspoň vo dvojici). Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 40€ a za letenky s členstvom v konečnom dôsledku zaplatíte podobne, keďže zľava z neho plynúca sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 65€ + 65€ + 40€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 83€ + 83€ bez členstva. S tým rozdielom, že členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Letenky za najnižšie ceny nájdete napríklad v termíne 29.06-06.07.2023. Vo štvrtok z Budapešti odletíte a o 7 dní neskôr v o štvrtok priletíte naspäť.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Bari
od 65€
napr. 29.06-06.07.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

B&B 106 Maison de Charmeskvele hodnotené ubytovanie v  mestečku Giovinazzo, ktoré sa nachádza asi 9km od letiska v Bari a 350 metrov od pláže. Pri viac ako 50 hodnoteniach má priemer 9,3/10. Apartmán má kuchynku, kúpeľňu, klimatizáciu, TV či WiFI. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 804€ – 402,00€/osoba, 57,43€/osoba/noc. Ak by vás išlo viac ako dvaja, cena sa zvyšuje len mierne.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Budapešti do Bari

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 5

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?