Juh Talianska – aprílové letenky za 16€!

Ak by ste si chceli spraviť jarný výlet na juh Talianska, spiatočné letenky s odletom z Viedne do Brindidi sú momentálne dostupné za super cenu 16€!

Ako príklad lacného termínu môžeme uviesť 22-27.4.2020, no počas apríla ich je dostupných mnoho. Stačí si to tam preklikať.

Celý kalendár termínov nájdete na tejto stránke.

Aprílové teploty v Brindisi a okolí môžete očakávať niekde okolo 20°C. Niekedy viac, niekedy menej. Na spoznávanie tohto regiónu – ak vám nejde o kúpanie, sú to ideálne teploty.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Zobrať si so sebou bez ďalšieho priplácania môžete batožinu 40x25x20cm. Ďalšia väčšia príručná batožina 55x40x20cm sa dá v prípade potreby priplatiť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Brindisi
16€
napr. 22-27.4.2020

Kde hľadať ubytovanie?

Naša prvá voľba je vo väčšine prípadov Booking.comNachádza sa tu veľká väčšina ubytovacích zariadení a niekde si vyberáte z tisícok hotelov/hostelov. Nájsť to svoje by si tu mal teda každý.

Prípadne je tu možnosť využiť aj Airbnb.com , kde ponúkajú ubytovanie miestni. Pokojne teda môžeme skončiť v nejakej izbe/byte v paneláku v centre mesta a bude vás to stáť menej ako hotel.

TIP: Airbnb pritom ponúka novým ľuďom vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo! Stačí si spraviť registráciu napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

Juh Talianska - aprílové letenky za 16€!

[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?