Juh Portugalska – FARO s odletom z Viedne za 16€!

Algarve pobrežie

Aj na juh Portugalska sa dajú dnes kúpiť letenky za akciovú cenu! Spiatočné letenky do Fara v regióne Algarve kúpite už za 16€.

Letí sa v dlhšom termíne 5-16.1.2020. Budete mať teda dostatok času spoznať viaceré miesta nielen v regióne Algarve. Pokojne si môžete odskočiť aj do Lisabonu či Porta.

Ak by ste prípadne chceli letieť na kratšie, v termíne 9-16.1.2020 či 12-16.1.2020 kúpite letenky za 22€, čo je stále parádna cena.

Zobrať si so sebou bez ďalšieho priplácania môžete batožinu 40x25x20cm. Ďalšia väčšia príručná batožina 55x40x20cm sa dá v prípade potreby priplatiť(avšak bude vás stáť +24€)

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Faro
16€
5-16.1.2020

Kde hľadať ubytovanie?

Obrovskú ponuku zariadení nájdete na Booking.com . Ide o veľký známy portál – ktorý využívajú denne ľudia po celom svete. Dá sa tam pekne vyfiltrovať presne to čo chcete vy.

Alternatívne sa ešte môžete poobzerať po ponukách na Airbnb.com. Tu už neponúkajú ubytovanie ubytovacie zariadenia ale priamo miestni v ich domoch/bytoch/apartmánoch.

TIP: Ak o Airbnb počujete prvý krát a ešte tam nemáte účet – táto služba ponúka vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo každému novému užívateľovi! Stačí si spraviť registráciu napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do mesta Faro

[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)