Jesenný PARÍŽ – letenky na letisko Orly už za 20€!

Paríž eiffelova veža

A čo by ste povedali na jesenný výlet do hlavného mesta Francúzska? Spiatočné letenky do Paríža na letisko Orly nachádzajúce sa priamo v Paríži sú dostupné už za 20€!

Viaceré nízkonákladovky totižto lietajú na letisko Beauvais, ktoré je od Paríža ešte vzdialené viac ako 100km. Letisko Orly je od úplného centra Paríža vzdialené len 17km.

Za najnižšiu cenu sú letenky dostupné napríklad na termín 17-22.11.2021. V stredu do Paríža z Budapešti odletíte, v pondelok sa vrátite späť.

Liniek do Paríža však je dostupných niekoľko z rôznych letísk v okolí Slovenska. Pozrieť si ich môžete na tejto stránke.

Pri najnižšej cene leteniek si so sebou môžete zobrať malú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Pri rezervácii si v prípade potreby môžete priplatiť aj dodatočnú batožinu na palube(zakúpením priority boarding) či do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapesť
Paríž
20€
napr. 17-22.11.2021

Tip na ubytovanie

Citadines Austerlitz Paris3*** ubytovanie v centre Paríža s viac ako 1200 hodnoteniami s priemerom 8,2/10. Dostupnú budete mať celé štúdio s vlastnou kúpeľňou, TV či WiFi a za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 424€ – 212€/osoba, 42€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania s tisíckami ďalších zariadení na tejto stránke.

Vstup do Francúzska a návrat na Slovensko

Na vstup do Francúzska je vyžadované buď očkovanie alebo negatívny PCR/Ag test nie starší ako 72 hodín. S meniacou sa situáciou sa však podmienky môžu meniť. Odporúčame sledovať stránky MZV.

Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Jesenný PARÍŽ - letenky na letisko Orly už za 20€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?