Jesenný MADRID – letenky z Viedne už za 17€!

Madrid, Palacio Real

Máte radi španielske mestá podobne ako my? Dnes tu pre vás máme tip na letenky do Madridu za výbornú cenu 17€ za let tam aj naspäť dohromady.

Za najnižšiu cenu je dostupný termín 18-23.11.2021. Vo štvrtok odletíte a v utorok sa vrátite naspäť. Budete mať dostatok času pozrieť si najkrajšie zákutia Madridu, ale aj zájsť do jedného z okolitých mestečiek, ktoré lákajú turistov podobne ako samotné hlavné mesto.

Väčšinou môžete v takomto období roka očakávať teploty v Madride niekde medzi 10-15°C počas dňa.

Španielsko patrí k najzaočkovanejším krajinám v Európe – očakáva sa teda, že výraznejšie obmedzenia pri vstupe nebudú.

Ak by ste si chceli pozrieť aj ďalšie linky do Madridu – možno aj z iných letísk, nájdete ich na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Madrid
17€
napr. 18-23.11.2021

Tip na ubytovanie

Hostal Valencia Madrid3*** ubytovanie priamo v centre Madridu. Pri takmer 1700 hodnoteniach od predchádzajúcich hostí dosahuje priemer 8/10. Dostupnú budete mať izbu s vlastnou kúpeľňou, TV, WiFi a za 5 nocí dáte ako dvojica 320€ – 160€/osoba, 32€/osoba/noc. Od známej ulice Gran Vía budete len 200 metrov, od kráľovského paláca 800 metrov a od námestia Plaza Mayor iba 400 metrov.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania s tisíckami ďalších zariadení v Madride na tejto stránke.

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Pri cestovaní do Španielska už treba splniť prísnejšie podmienky. Na vstup treba buď očkovanie alebo test(PCR nie starší ako 72 hodín alebo Ag test nie starší ako 48 hodín), prípadne potvrdenie o prekonaní ochorenia. Odporúčame sledovať príslušnú stránku na MZV.

Pri návrate do Viedne treba mať vyplnený tranzitný formulár. Plne zaočkované osoby sa musia na hraniciach preukázať napríklad Green Passom. Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke.

letenky z Viedne do Madridu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?