Jesenný KOLÍN NAD RÝNOM – letenky už za 13€!

večerný Kolín nad Rýnom

Na jeseň sa viete pozrieť do Nemecka za výnimočne nízke ceny! Ryanair momentálne ponúka letenky do Kolína nad Rýnom už za 13€!

Za túto cenu sú najlacnejšie letenky dostupné hlavne na október a november 2020. Ako príklad môžeme uviesť termín 29.10-3.11.2020. Vo štvrtok odletíte a v utorok sa vrátite naspäť.

Termínov je však dostupných viac. Stačí si ich preklikať. Či už chcete ísť na dlhší alebo kratší výlet.

Nemecko je pritom zelená krajina a momentálne nič nenasvedčuje tomu, že by sa to malo zmeniť. To znamená, že netreba karanténu ani testovanie. Momentálne však treba pri lete z Viedne do Nemecka negatívny test. To sa do konca októbra môže zmeniť – no treba s tým rátať.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste batožiny potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si ďalšiu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Kolín nad Rýnom
13€
29.10-3.11.2020

Autobusom na letisko vo Viedni

Na letisko vo Viedni sa dostanete napríklad slovenskou spoločnosťou Slovak LinesJazdí tam takmer 20x denne a jednosmerné lístky sa dajú kúpiť už od 5,90€. Lístky na vyššie uvedený termín si môžete pozrieť na tejto stránke.

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – jedna z výhodnejších možností ubytovania v Kolíne nad Rýnom. Za 5 nocí zaplatíte spolu ako dvojica 234€ – 117€/osoba, 23,4€/osoba/noc.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 30€ na ubytko + 11€ na zážitky úplne zadarmo! ?

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Kolína nad Rýnom

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)