Jesenný KOLÍN NAD RÝNOM – letenky už za 13€!

večerný Kolín nad Rýnom

Na jeseň sa viete pozrieť do Nemecka za výnimočne nízke ceny! Ryanair momentálne ponúka letenky do Kolína nad Rýnom už za 13€!

Za túto cenu sú najlacnejšie letenky dostupné hlavne na október a november 2020. Ako príklad môžeme uviesť termín 29.10-3.11.2020. Vo štvrtok odletíte a v utorok sa vrátite naspäť.

Termínov je však dostupných viac. Stačí si ich preklikať. Či už chcete ísť na dlhší alebo kratší výlet.

Nemecko je pritom zelená krajina a momentálne nič nenasvedčuje tomu, že by sa to malo zmeniť. To znamená, že netreba karanténu ani testovanie. Momentálne však treba pri lete z Viedne do Nemecka negatívny test. To sa do konca októbra môže zmeniť – no treba s tým rátať.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste batožiny potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si ďalšiu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Kolín nad Rýnom
13€
29.10-3.11.2020

Autobusom na letisko vo Viedni

Na letisko vo Viedni sa dostanete napríklad slovenskou spoločnosťou Slovak LinesJazdí tam takmer 20x denne a jednosmerné lístky sa dajú kúpiť už od 5,90€. Lístky na vyššie uvedený termín si môžete pozrieť na tejto stránke.

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – jedna z výhodnejších možností ubytovania v Kolíne nad Rýnom. Za 5 nocí zaplatíte spolu ako dvojica 234€ – 117€/osoba, 23,4€/osoba/noc.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 30€ na ubytko + 11€ na zážitky úplne zadarmo! ?

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Kolína nad Rýnom

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?