Jesenné ÍRSKO – letenky z Bratislavy za 16€!

pobrežie Írska

Máte radi jesenné výlety po Európe? Spravte si výlet Írska! Aktuálne sú dostupné letenky z Bratislavy do Dublinu za výbornú cenu 16€ za let tam aj naspäť dohromady!

Ako príklad termínu môžeme uviesť 5-8.11.2021. V piatok z Bratislavy odletíte a o 3 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

No ak by ste chceli letieť na dlhšie – samozrejme dá sa. Napríklad v termíne 8-15.11.2021 vás letenky budú stáť tak isto.

Linky aj z iných letísk si môžete pozrieť na na tejto stránke

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Dublin
16€
napr. 5-8.11.2021
Bratislava
Dublin
16€
napr. 8-15.11.2021

Koľko stojí požičanie auta?

Ak by ste išli na výlet napríklad v termíne 8-15.11.2021, ceny za auto na celý týždeň začínajú na 196€. To vychádza pri dvojici na 98€/osoba, 14€/osoba/deň. Pri štvorici potom 49€/osoba, 7€/osoba/deň. Celé porovnanie ponúk jednotlivých autopožičovní na letisku v Dubline si môžete pozrieť na tejto stránke.

Covid-19: Podmienky vstupu do Írska a návrat na Slovensko

Na vstup do Írska je potrebné sa preukázať buď očkovaním, potvrdením o prekonaní Covidu alebo negatívnym RT-PCR testom nie starším ako 72 hodín. Deti vo veku do 11 rokov nepotrebujú na cestu do Írska test RT-PCR.

Rovnako tak treba ešte vyplniť Passenger Locator Form na tejto stránke.

Plne zaočkované osoby sa musia na hraniciach preukázať napríklad Green Passom. Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Veľmi dobré skúsenosti máme s portálom Booking.comRezervujeme cez neho zariadenia roky a nikdy s nimi nebol žiaden problém. Dá sa tam pritom veľmi dobre filtrovať napríklad aj podľa recenzií predchádzajúcich klientov. Spomenúť určite musíme aj Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Bratislavy do Dublinu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?