Jesenné GRUZÍNSKO – novembrové letenky od 15€!

Gruzínsko, krajina

Ak by ste uvažovali nad jesenným výletom mimo EÚ, máme tu pre vás tip na letenky do Gruzínska. Spiatočné letenky do Kutaisi sú totižto aktuálne dostupné už od 15€!

Za túto cenu ponúka letenky spoločnosť WizzAir pre členov svojho Wizz Discount Club. Ak však aj členstvo zakúpené nemáte, letenky vás budú stáť stále výborných 25€.

Za najnižšiu cenu sa dá letieť v termíne 9-20.11.2021 na dlhšie spoznávanie Gruzínska. Ak by ste chceli letieť v kratšom termíne – 9-16.11.2021 stoja letenky od 23€(33€ bez členstva WDC), v termíne 9-13.11.2021 od 20€(30€ bez členstva WDC)

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Kutaisi
od 15€
napr. 9-20.11.2021

Koľko vás bude stáť požičanie auta?

Ak by ste leteli napríklad v termíne 9-20.11.2021, pravdepodobne by ste si chceli požičať auto, aby váš presun po Gruzínsku bol čo najjednoduchší. Auto by vás v tomto prípade stálo od 280€ na celý výlet – pri dvojici to teda vychádza na 140€/osoba a 13€/osoba/deň. Samozrejme čím viac vás pôjde, tým lacnejšie to na osobu bude vychádzať. Porovnanie ponúk autopožičovní na letisku v Kutaisi si môžete pozrieť na tejto stránke.

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Na vyhľadávanie ubytovania môžete použiť napríklad porovnávač cien Momondo, ktorý porovnáva ceny na rôznych portáloch umožňujúcich rezerváciu ubytovania.Následne odporúčame voliť väčšie známe portály s pozitívnymi recenziami.

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

Kompletná ponuka ubytovania – Momondo / Airbnb.com

Covid-19: Vstup do Gruzínska a návrat na Slovensko

Plne zaočkované osoby majú vstup do Gruzínska bez problémov. Ak do Gruzínska cestujete letecky, nepotrebujete test, očkovanie ani karanténu. Podobne sú na tom osoby, ktoré vedia preukázať prekonanie ochorenia.

Neočkované osoby sú povinné predložiť negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín pred vstupom do krajiny + na 3. deň po vstupe do Gruzínska sa nechať opäť otestovať na vlastné náklady. Viac info na stránkach MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Jesenné GRUZÍNSKO - novembrové letenky od 15€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)