Jesenná VALENCIA – letenky z Viedne za TOP cenu 10€!

Valencia, City of the Arts and Sciences

Valencia patrí k našim najobľúbenejších mestám v Španielsku. Ak by ste si sem chceli spraviť výlet tiež, spiatočné letenky s odletom z Viedne sú aktuálne dostupné už za 10€ za let tam aj naspäť dohromady.

Všetko vďaka dnešnej akcii spoločnosti WizzAir, ktorá zlacnila 10 000 leteniek z Viedne do množstva destinácii.

Kedy si teda môžete zaletieť do Valencie za takúto cenu? Dostupný je stále napríklad termín 10-14.11.2021. V stredu odletíte a v nedeľu ste naspäť. Počas predchádzajúcich rokov sa v tomto termíne teploty vo Valencii pohybovali okolo 20°C(+/- 3°C).

Odporúčame však rezervovať čím skôr – tieto zlacnené letenky sa predávajú veľmi veľmi rýchlo.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Prípadne ďalšie dostupné linky do Valencie môžete nájsť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Valencia
10€
napr. 10-14.11.2021

Tip na ubytovanie

Hotel Olympia Universidades – 3*** ubytovanie vo Valencii s tisíckami pozitívnych hodnotení s priemerom 8,5/10. Za izbu s vlastnou kúpeľňou, Tv, WiFi či klimatizáciou zaplatíte ako dvojica na 4 noci 282€ – 141€/osoba, 35€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania vo Valencii na tejto stránke.

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Viedeň je už zaradená v Španielskom cestovateľskom semafore ako rizikovejšia destinácia. Na vstup teda treba buď očkovanie alebo test(PCR nie starší ako 72 hodín alebo Ag test nie starší ako 48 hodín), prípadne potvrdenie o prekonaní ochorenia.. Odporúčame však sledovať príslušnú stránku na MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne do Valencie

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?