Jesenná SICÍLIA – letenky z Katovíc za super cenu 26€

Máme tu pre vás aj tip na lacné letenky na Sicíliu počas jesene! Ak by vás lákal tento populárny taliansky ostrov, spiatočné letenky s odletom z Katovíc sa momentálne dajú kúpiť za 26€!

Ako príklad takéhoto termínu môžeme uviesť 20-27.11.2019. Dostupné sú však aj ďalšie za super ceny – pozrite na tejto stránke.

Počas rovnakého obdobia minulý rok sa teploty cez deň stále pohybovali na príjemných 19-25°C. Ak teda chcete spoznať Sicíliu bez turistov a ideálne vám nejde iba o pláže a kúpanie, toto obdobie na spoznávanie ostrova ako takého výborné.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu tašku s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste chceli aj väčšie príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm, treba si priplatiť priority boarding, ktorý vás bude stáť +20€

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Catania
26€
20-27.11.2019

Koľko stojí prenájom auta?

Na letisku v Catanii si už v tomto posezónnom období viete zarezervovať auto pomerne lacno.

Tie najnižšie ceny začínajú niekde na 40-45€ za auto na celý týždeň. Takže aj keď prirátate pohonné látky tak to na osobu nevychádza vôbec veľa.

Ponuky autopožičovní si viete na jednom miest pozrieť napríklad na známom portáli Rental Cars . My cez nich pravidelne autá aj priamo požičiavame online a zatiaľ nebol problém. Vždy sme si na letisku len vyzdvihli kľúče.

Tip na ubytovanie

Marcondi House – apartmán s dobrou polohou v Catanii. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 238€ – 119€/osoba, 17€/osoba/noc. Dostupné je zdarma aj parkovisko – ak by ste si chceli požičať auto a robiť výlety do okolia.

Prípadne si pozrite kompletnú ponuku ubytovania s viac ako 1200 zariadeniami na tejto stránke. Je si z čoho vybrať.

letenky z Katovíc do Catanie

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)