Jesenná KÁHIRA – výlet k pyramídam s letenkami od 68€!

Káhira, Egypt

Výlet do hlavného mesta Egypta počas novembra! Máme tu pre vás tip na akciové letenky do Káhiry už od 68€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 68€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 100€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame si k letenkám pri rezervácii kúpiť rovno aj členstvo(ak pôjdete aspoň vo dvojici). Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 30€ a za letenky s členstvom v konečnom dôsledku zaplatíte menej, keďže zľava z neho plynúca sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 68€ + 68€ + 30€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 100€ + 100€ bez členstva. S tým rozdielom, že členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Ako príklad termínu môžeme uviesť napríklad 08-13.11.2023. V stredu z Budapešti odletíte a o 5 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Káhira
od 68€
napr. 08-13.11.2023

Tip na ubytovanie

Pyramids Top Inn  – ubytovanie s viac ako 350 hodnoteniami s priemerom 8,7/10. Budete to mať kúsok(pár stoviek metrov) ako k pyramídam, tak ku sfingám. Izby majú balkón, kúpeľňu, klimatizáciu, TV aj WiFi. V cene sú aj raňajky. Za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 248€ – 124,00€/osoba, 24,80€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 4

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?