Jesenná ANDALÚZIA – letenky z Viedne už od 20€!

letenky z Viedne do Andalúzie

A čo by ste povedali na jesenný výlet na juh Španielska? Letenky do Andalúzie sú totižto aktuálne dostupné už od parádnych 20€ za let tam aj naspäť dohromady.

Letí sa z Viedne pričom priletíte do známeho španielskeho mesta Malaga. Za najnižšiu cenu letenky kúpite ak ste členmi Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, stáť vás budú stále veľmi dobrých 30€.

Čo je ten Wizz Discount Club? Ide o členstvo spoločnosti WizzAir, ktoré vám umožňuje nakupovať letenky tejto spoločnosti so zľavami, ktoré sú bežne 15-20€. Stojí pritom pre dvojicu dohromady iba 30€ na rok a dá sa prikúpiť priamo pri kúpe leteniek, pričom zľava sa vám uplatní už aj na aktuálne kupované letenky.

Poletíte v novembrovom termíne 14-21.11.2019. V tomto období bývajú v Španielsku stále celkom fajn teploty – cca medzi 15-20°C cez deň. A ak budete mať šťastie tak aj o čosi viac.

Zobrať si so sebou zadarmo môžete príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm.Ak by ste však potrebovali aj väčšiu, treba si prikúpiť priority boarding za 40€, ktorý vám umožní zobrať si aj ďalšiu batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Oplatí sa teda zbaliť naľahko.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Malaga
od 20€
14-21.11.2019

Kde hľadať ubytovanie?

Veľmi dobré skúsenosti máme s portálom Booking.com . Mnohí z vás ho určite poznajú a za nás môžeme povedať, že nie je dôvod meniť ho. Nájdete tu obrovské množstvo zariadení a tým, že ide o tak veľký portál sa nemusíte báť ani o spoľahlivosť.

Keď však náhodou nerezervujeme cez Booking, tak je to cez Airbnb.com. Hlavne v drahších krajinách a regiónoch tu viete nájsť prijateľnejšie ceny. Ubytko tu ponúkajú miestni – či už ide o izby, byty či rovno domy na prenájom ?

TIP: Airbnb ponúka pri založení účtu vstupný bonus 15-30€! Stačí sa pritom zaregistrovať napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Malagy

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)