Jesenná ANDALÚZIA – letenky z Viedne už od 20€!

letenky z Viedne do Andalúzie

A čo by ste povedali na jesenný výlet na juh Španielska? Letenky do Andalúzie sú totižto aktuálne dostupné už od parádnych 20€ za let tam aj naspäť dohromady.

Letí sa z Viedne pričom priletíte do známeho španielskeho mesta Malaga. Za najnižšiu cenu letenky kúpite ak ste členmi Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, stáť vás budú stále veľmi dobrých 30€.

Čo je ten Wizz Discount Club? Ide o členstvo spoločnosti WizzAir, ktoré vám umožňuje nakupovať letenky tejto spoločnosti so zľavami, ktoré sú bežne 15-20€. Stojí pritom pre dvojicu dohromady iba 30€ na rok a dá sa prikúpiť priamo pri kúpe leteniek, pričom zľava sa vám uplatní už aj na aktuálne kupované letenky.

Poletíte v novembrovom termíne 14-21.11.2019. V tomto období bývajú v Španielsku stále celkom fajn teploty – cca medzi 15-20°C cez deň. A ak budete mať šťastie tak aj o čosi viac.

Zobrať si so sebou zadarmo môžete príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm.Ak by ste však potrebovali aj väčšiu, treba si prikúpiť priority boarding za 40€, ktorý vám umožní zobrať si aj ďalšiu batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Oplatí sa teda zbaliť naľahko.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Malaga
od 20€
14-21.11.2019

Kde hľadať ubytovanie?

Veľmi dobré skúsenosti máme s portálom Booking.com . Mnohí z vás ho určite poznajú a za nás môžeme povedať, že nie je dôvod meniť ho. Nájdete tu obrovské množstvo zariadení a tým, že ide o tak veľký portál sa nemusíte báť ani o spoľahlivosť.

Keď však náhodou nerezervujeme cez Booking, tak je to cez Airbnb.com. Hlavne v drahších krajinách a regiónoch tu viete nájsť prijateľnejšie ceny. Ubytko tu ponúkajú miestni – či už ide o izby, byty či rovno domy na prenájom ?

TIP: Airbnb ponúka pri založení účtu vstupný bonus 15-30€! Stačí sa pritom zaregistrovať napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Malagy

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?