JEDNOSMERNE do VIETNAMU – letenky z Varšavy za 105€!

Vietnam západ Slnka

Objavila sa nám tu parádna cena za jednosmerné letenky do Vietnamu už budúci mesiac.

Ak by ste si chceli zaletieť do JV Ázie a to kedy sa vrátite pravdepodobne zistíte až v Ázii – jednosmerná letenka by sa vám mohla hodiť.

V tomto prípade vás pritom bude stáť iba 105€ s letom z poľskej Varšavy pri termín 19.3.2020.

Odporúčame v prípade záujmu rezervovať čím skôr. Pri týchto charterových letoch sa ťažko odhaduje dostupnosť a aj to aký bude po letenkách dopyt.

Do Varšavy sa viete dostať pomerne lacno napríklad Flixbus -om. Z Bratislavy ceny začínajú niekde na 23€, pri Žiline na 14€ a pri Košiciach rovnako na 14€.

Myslite na to, že pri vstupe do Vietnamu môžu od vás chcieť aj nejaký doklad o tom, že už viete kedy odtiaľ pôjdete a že máte napríklad kúpenú letenku. Tak ideálne ak by ste napr. mesiac od vstupu mali kúpenú letenku napr. do Thajska či inej krajiny.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Varšava
Ho Chi Minh City
105€
19.3.2020

Kde hľadať ubytovanie?

Veľkú väčšinu ubytovacích zariadení viete nájsť priamo na Booking.comNavyše tým, že ide o veľký portál s miliónmi používateľov po celom svete sa nemusíte báť o serióznosť ako v prípade menších webov.

A keď už si dopozeráte Booking, pozrite si ešte aj Airbnb.com a porovnajte si ceny. Vo viacerých krajinách sveta vie byť práve Airbnb lacnejšie.

TIP: Ak o Airbnb počujete prvýkrát a ešte tam nemáte účet – táto služba ponúka vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo každému novému užívateľovi! Stačí si spraviť registráciu napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

JEDNOSMERNE do VIETNAMU - letenky z Varšavy za 105€!

[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“] [kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“] [kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?