Jazero OHRID – septembrová dovolenka s letenkami od 30€!

Ohrid, Macedónsko

Dovolenka pri jazere Ohrid koncom leta! Spiatočné letenky z Viedne k obľúbenému jazeru v Severnom Macedónsku s letenkami už od 30€!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 30€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 43€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame kupovať letenky rovno aj s členstvom ak pôjdete napríklad vo dvojici. Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 30€ a za letenky v konečnom dôsledku zaplatíte len o niečo málo naviac, keďže zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 30€ + 30€ + 30€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 43€ + 43€ bez členstva. S tým rozdielom, že to členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Kedy je teda možné letieť? Za najnižšiu cenu napríklad v termíne 14-21.09.2022. V stredu z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v stredu priletíte naspäť.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Ohrid
od 30€
napr. 14-21.09.2022

Tip na ubytovanie

Golden Sunset Apartments3*** skvele hodnotené ubytovanie(priemer 9,6/10) len 14km od letiska. Zariadenie má vlastný bazén a nachádza sa len pár desiatok metrov od jazera Ohrid. Dostupné budete mať štúdio s balkónom, klimatizáciou, WiFi aj bezplatným parkovaním. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 280€ – 140,00€/osoba, 20,00€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Ohridu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?