Jazero Ohrid – letenky do Severného Macedónska už od 26€!

Ohrid, Macedónsko

Pokračujeme tipom na spiatočné letenky ku jazeru Ohrid v Severnom Macedónsku. Spiatočné letenky na september sú aktuálne dostupné už od 26€ za let tam aj naspäť dohromady. 

Za takúto cenu ponúka letenky spoločnosť WizzAir pre svojich členov Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, letenky vás budú stáť stále dobrých 46€.

Členstvo však môžeme odporučiť. Dá sa prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu a bežná zľava pri spiatočnej letenke pre jednu osobu je 15-20€. Veľmi rýchlo teda na členstve ako takom profitujete.

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termínoch 7-14.9.2021, 11-18.9.2021, 11-14.9.2021, 14-18.9.2021, 14-21.9.2021 či 18-21.9.2021.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Ohrid
od 26€
SEPTEMBER 2021

Tip na ubytovanie

Apartments Tomic skvele hodnotené ubytovanie v Ohride s priemerom až 9,9/10 pri viac ako 300 hodnoteniach. Za 7 nocí tu zaplatíte ako dvojica iba 176€ – 88€/osoba, 12,5€/osoba/noc. Dostupné budete mať štúdio s vlastnou kúpeľňou, TV, WiFi či klimatizáciou. Od pláže sa zariadenie nachádza 750 metrov, od letiska v Ohride iba 9 kilometrov.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania so stovkami ďalších ubytovacích zariadení v Ohride na tejto stránke.

Vstup do Severného Macedónska a návrat na Slovensko

Macedónsko aktuálne nevyžaduje na vstup očkovanie, test či následnú karanténu. Viac info na stránkach MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne do Ohridu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?