Jazero OHRID – jarný výlet s letenkami od 27€!

Ohrid, Macedónsko

A čo tak si zaletieť na Balkán k obľúbenému jazeru Ohrid v Severnom Macedónsku? Máme tu pre vás tip na spiatočné letenky s cenou už od 27€!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount ClubAk ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 27€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 40€.

Odporúčame kupovať letenky rovno aj s členstvom ak pôjdete napríklad vo dvojici. Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 30€ a za letenky v konečnom dôsledku zaplatíte len o niečo viac, keďže zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 27€ + 27€ + 30€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 40€ + 40€ bez členstva. S tým rozdielom, že to členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku. 

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 2-5.4.2022. V sobotu z Viedne odletíte a o 3 dní neskôr v utorok priletíte naspäť.

Ak by ste chceli letieť na dlhšie, v termíne 29.3-5.4.2022 vás letenky budú stáť rovnakú sumu.

Prípadne ak vám nevyhovuje termín, môžete si pozrieť ďalšie možnosti letov aj na na tejto stránke

Bez priplácania je možné si zobrať menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste batožiny potrebovali viac – pre ďalšiu väčšiu príručnú batožinu si treba priplatiť priority boarding, prípadne vybrať si podpalubnú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Ohrid
od 27€
napr. 2-5.04.2022
Viedeň
Ohrid
od 27€
napr. 29.3-5.04.2022

Tip na ubytovanie

Villa & Winery Mal Sveti Kliment4**** zariadenie len 200 metrov od jazera. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica za izbu s vlastnou kúpeľňou, TV, WiFi a raňajkami v cene iba 152€ – 76€/osoba, 25,3€/osoba/noc. 

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania v Ohride na tejto stránke.

Covid-19: Podmienky vstupu do Severného Macedónska

Na vstup do Severného Macedónsko je potrebné mať buď potvrdenie o plnom zaočkovaní, prekonaní Covidu-19 alebo negatívny test (PCR nie starší ako 72 hodín, Ag nie starší ako 48 hodín).

Celé podmienky si prípadne si môžete pozrieť na stránkach Ministerstva zahraničných vecí. 

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne k jazeru Ohrid

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)