Jarný výlet v Barcelone za 230 EUR na 4 noci z Viedne. Letenky a ubytovanie s raňajakmi

Park Guell Barcelona
Park Guell Barcelona

Prežite jarné dni v srdci Katalánska, v Barcelone, meste plnom života, kultúry a nádherných architektonických skvostov. Máme tu tip na letenky a ubytovanie v hoteli Ibis Barcelona Plaza Glòries 22, ideálny pre prieskum tohto fascinujúceho mesta.

Zhrnutie tipu: Letenky (110 EUR) a ubytovanie v hoteli Ibis Barcelona Plaza Glòries 22 (240 EUR/2 osoby = 120 EUR na osobu) na 4 noci, čo je celkovo 230 EUR na osobu za letenky a ubytovanie. Ubytovanie zahŕňa raňajky a možnosť bezplatného storna, čo vám poskytuje flexibilitu a pokoj.

Rezervujte si letenky do Barcelony:

  • Termín: 18.4.-22.4.
  • Letenky Viedeň – Barcelona: len za 110 EUR na osobu. Rezervujete na Ryanair.
  • Pre ďalšie dostupné termíny pozrite kalendár termínov na Pelikan.sk.

Ubytovanie, ktoré odporúčame:

Hotel Ibis Barcelona Plaza Glòries 22: Ubytovanie za 267 EUR na 4 noci pre dve osoby, čo je 133.5 EUR na osobu, vrátane raňajok a s možnosťou bezplatného storna. Hotel sa nachádza v príjemnej lokalite blízko hlavných atrakcií, ako sú Sagrada Familia a pláže Barceloneta, čo umožňuje ľahký prístup k najlepším zážitkom, ktoré mesto ponúka.

Barcelona je známa svojou pulzujúcou atmosférou, vynikajúcim jedlom a bohatou históriou, od gotických štvrťí po modernistické diela Antoni Gaudího. Nezabudnite navštíviť park Güell, prejsť sa po slávnej La Rambla alebo objavovať miestne tapas bary.

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.8 / 5. Počítadlo: 6

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Tvoríme pre vás tento portál už od roku 2014.