Jarný ŠTOKHOLM – letenky na apríl/máj už za 26€!

Letný Štokholm

A čo tak si zaletieť na prelome apríla/mája na sever Európy? Máme tu pre vás tip na letenky do hlavného mesta Švédska za 26€ za let tam aj naspäť dohromady!

Ako príklad termínu môžeme uviesť napríklad 29.04-04.05.2022. V piatok z Viedne odletíte a o 5 dní neskôr v stredu priletíte naspäť.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Prečítajte si aj náš článok s tipmi na miesta, ktoré by ste v Štokholme nemali minúť: Štokholm: čo musíte vidieť v Benátkach severu?

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Štokholm
26€
napr. 29.04-04.05.2022

Tip na ubytovanie

Rex Petit2** zariadenie s dobrou polohou v Štokholme. Dostupnú budete mať izbu s vlastnou kúpeľňou, TV aj WiFi. Pri viac ako 900 hodnoteniach má priemer od predchádzajúcich klientov 8,1/10. Za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 376€ – 188,00€/osoba, 37,60€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Štokholmu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?