Jarný EGYPT – Sharm El Sheikh z Viedne od 28€!

Egyptian sunbeds on the beach, Sharm El Sheikh, Egypt

Začať nadchádzajúcu jar dovolenkou v teple? Letenky do Sharm el Sheikh v Egypte sú dostupné už od výborných 28€ za let tam aj naspäť dohromady.

Najlacnejšie letenky ponúka WizzAir pre členov svojho Wizz Discount Club. Ak ste teda pri predchádzajúcich tipoch dali na naše rady a máte ho už zakúpené, letenky vás budú stáť 28€.

Ak členstvo zakúpené nemáte, poletíte za stále veľmi dobrých 48€. V takomto prípade je pre vás ale výhodnejšie kupovať letenky spolu s členstvom v jednej rezervácii. Členstvo stojí na rok pre dvojicu iba 30€, pričom pri kúpe leteniek sa vám zľava z členstva aplikuje aj na práve kupované letenky. Zaplatíte teda podobnú sumu, no navyše budete mať aj ročné členstvo Wizz Discount Club a na najbližšej letenke už len profitujete.

Letieť môžete v termíne na prelome marca a apríla 29.3-5.4.2022. V utorok z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v utorok priletíte naspäť.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Počas predchádzajúcich rokov sa teploty v rovnakom období pohybovali v Sharm el Sheikh najbežnejšie niekde medzi 25-32°C.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Sharm el-Sheikh
od 28€
napr. 29.3-5.4.2022

Tip na ubytovanie

Charmillion Club Aquapark5***** ubytovanie necelých 5km od letiska. Má viac ako 1700 hodnotení s priemerom 8,6/10. Za izbu s balkónom, TV, WiFi, vlastnou kúpeľňou a stravovaním ALL INCLUSIVE dáte na 7 nocí ako dvojica 772€ – 336€/osoba, 48€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania so stovkami ďalších zariadení na tejto stránke.

Covid-19: Podmienky vstupu do Egypta

Od 24. júna 2021 umožňuje Egypt vstup na svoje územie všetkým osobám s dokončením očkovacím cyklom bez nutnosti predloženia PCR-testu. Pri neočkovaných je na všetkých miestach vstupu do krajiny zavedená povinnosť predložiť negatívny výsledok PCR-testu nie starší ako 72 hodín. Výsledok testu je nutné predložiť v papierovej podobe od certifikovaného laboratória s QR kódom.

Celé podmienky nájdete na stránkach Ministerstva zahraničných vecí.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

Jarný EGYPT - Sharm El Sheikh z Viedne od 28€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?