Jarný EGYPT – Sharm El Sheikh z Viedne od 28€!

Egyptian sunbeds on the beach, Sharm El Sheikh, Egypt

Začať nadchádzajúcu jar dovolenkou v teple? Letenky do Sharm el Sheikh v Egypte sú dostupné už od výborných 28€ za let tam aj naspäť dohromady.

Najlacnejšie letenky ponúka WizzAir pre členov svojho Wizz Discount Club. Ak ste teda pri predchádzajúcich tipoch dali na naše rady a máte ho už zakúpené, letenky vás budú stáť 28€.

Ak členstvo zakúpené nemáte, poletíte za stále veľmi dobrých 48€. V takomto prípade je pre vás ale výhodnejšie kupovať letenky spolu s členstvom v jednej rezervácii. Členstvo stojí na rok pre dvojicu iba 30€, pričom pri kúpe leteniek sa vám zľava z členstva aplikuje aj na práve kupované letenky. Zaplatíte teda podobnú sumu, no navyše budete mať aj ročné členstvo Wizz Discount Club a na najbližšej letenke už len profitujete.

Letieť môžete v termíne na prelome marca a apríla 29.3-5.4.2022. V utorok z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v utorok priletíte naspäť.

Počas predchádzajúcich rokov sa teploty v rovnakom období pohybovali v Sharm el Sheikh najbežnejšie niekde medzi 25-32°C.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Sharm el-Sheikh
od 28€
napr. 29.3-5.4.2022

Tip na ubytovanie

Charmillion Club Aquapark5***** ubytovanie necelých 5km od letiska. Má viac ako 1700 hodnotení s priemerom 8,6/10. Za izbu s balkónom, TV, WiFi, vlastnou kúpeľňou a stravovaním ALL INCLUSIVE dáte na 7 nocí ako dvojica 772€ – 336€/osoba, 48€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania so stovkami ďalších zariadení na tejto stránke.

Covid-19: Podmienky vstupu do Egypta

Od 24. júna 2021 umožňuje Egypt vstup na svoje územie všetkým osobám s dokončením očkovacím cyklom bez nutnosti predloženia PCR-testu. Pri neočkovaných je na všetkých miestach vstupu do krajiny zavedená povinnosť predložiť negatívny výsledok PCR-testu nie starší ako 72 hodín. Výsledok testu je nutné predložiť v papierovej podobe od certifikovaného laboratória s QR kódom.

Celé podmienky nájdete na stránkach Ministerstva zahraničných vecí.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

Jarný EGYPT - Sharm El Sheikh z Viedne od 28€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)