Jarný DUBROVNÍK – letenky z Viedne za 16€!

Dubrovník, Chorvátsko

A čo tak výlet do jedného z najkrajších miest Balkánu? Máme tu pre vás tip na letenky do historického Dubrovníka, do ktorého poletíte už za 16€!

Letieť je možné v termíne 27-31.03.2022. V nedeľu z Viedne odletíte a o 4 dní neskôr v o štvrtok priletíte naspäť.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Odporúčame prečítať si aj náš článok s tipmi na miesta, ktoré v Dubrovníku stoja za návštevu: Dubrovník: čo vidieť v najpopulárnejšom meste Chorvátska?

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Dubrovník
16€
napr. 27-31.03.2022

Tip na ubytovanie

Luna – ubytovanie priamo v historickom centre Dubrovníka. Má viac ako 240 hodnotení s priemerom 9,3/10. Dostupnú budete mať izbu s vlastnou kúpeľňou, klimatizáciou, TV či WiFi. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 160€ – 80,00€/osoba, 20,00€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Covid-19: Podmienky vstupu do Chorvátska

Do Chorvátska majú voľný vstup všetky osoby s platným Digitálnym Covid preukazom EÚ. Celé podmienky vstupu nájdete na stránkach Ministerstva zahraničných vecí.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Dubrovníka

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?