Jarné ŠKÓTSKO – letenky do Glasgow-a od 25€!

Škótsko je krásny región na britských ostrovoch, ktorý bez pochýb stojí za návštevu. Ak by ste si sem teda na jar chceli spraviť výlet, spiatočné letenky sú momentálne dostupné už od 25€!

Za túto čiastku môžete letieť so spoločnosťou WizzAir s odletom z Katovíc v prípde, že máte zakúpené členstvo Wizz Discount Club.

Ak nás pravidelne sledujete viete, že toto členstvo dlhodobo odporúčame. Ak ho ešte zakúpené nemáte, stojí iba 30€ na rok pre dvojicu dohromady a celý tento rok vám umožní nakupovať letenky WizzAir-u so značnou zľavou. Členstvo sa dá kúpiť priamo pri kúpe letenky a uplatní danú zľavu už aj na tie prvé zakúpené letenky. Bez členstva by vás stáli 45€ za let tam aj naspäť dohromady.

Ako príklad môžeme uviesť aprílový termín 8-15.4.2019 na týždenný výlet. 

Na apríl je však dostupných aj viacero ďalších termínov – všetky si viete pozrieť na tejto stránke.

Rátajte však s tým, že za najnižšiu čiastku si môžete zobrať iba menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm. Dá sa priplatiť Priority Boarding, ktorý vám umožní zobrať si klasicky 55x40x23cm + 40x30x20cm, ale ten stojí 12€/let. Čiže dohromady 24€.

POZOR: Na konci marca má Veľká Británia absolvovať Brexit a momentálne ešte nikto nevie čo bude po ňom. Tak radšej ak si takéto letenky zakúpite majte pripravený aj pas ak by sa na občiansky preukaz už do Veľkej Británie lietať nedalo.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Glasgow
od 25€
8-15.4.2019

Kde hľadať ubytovanie?

Keď hľadáme lacné ubytovanie tak využívame hlavne tieto dva weby:

  • Booking.com je aj na Slovensku najobľúbenejší portál na rezerváciu ubytovania. Asi tak v 80% prípadov využívame práve Booking a nikdy sme ešte nemali problém.
  • A keď už nič nenájdeme na Booking-u, stále to istí Airbnb.com. Tu už ponúkajú ubytko miestni – izby, byty, domy, ktoré vlastnia cestovateľom na prenájom.

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Katovíc do Glasgowa

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)