Jarné PORTUGALSKO – letenky z Viedne za 46€!

pobrežie v regióne Algarve, Portugalsko

Aj do Portugalska sa dá zaletieť si pred letom za slušnú cenu. Jarné letenky s odletom z Viedne sú totižto dostupné už za 46€!

Ako príklad môžeme uviesť termíny na konci apríla – 22-29.4.2020. Kalendáre termínov aj pri iných linkách si môžete pozrieť na tejto stránke.

Teploty vo Fare sa pohybujú už počas apríla okolo 20°C. Ak budete mať šťastie tak to bude aj o niekoľko stupňov viac. Ide teda o príjemné teploty na spoznávanie západu Pyrenejského polostrova.

Zobrať si so sebou bez ďalšieho priplácania môžete batožinu 40x25x20cm. Ďalšia väčšia príručná batožina 55x40x20cm sa dá v prípade potreby priplatiť.

A čo vidieť v regióne Algarve? Môžete si o tom prečítať v našom článku.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Faro
46€
napr. 22-29.4.2020

Koľko stojí prenájom auta?

Portugalsko sa dá prejsť na aute pomerne lacno. V termíne 22-29.4.2020 sa pohybujú niekde okolo 160€ za prenájom auta na celý výlet. To vychádza pri štvorici na osobu okolo 40€ + benzín.

Celú ponuku si viete pozrieť napríklad na webe Rental Cars . Nájdete tam porovnanie cien jednotlivých autopožičovní a my máme s nimi aj dobré osobné skúsenosti pri rezervácii auta cez internet. Cez internet sme zarezervovali a na letisko sme si prišli už len po kľúče.

Tip na ubytovanie

Izba cez Aibrnb.com – jedna z lacnejších možností ubytovania vo Fare, kedy dáte ako dvojica na týždeň 226€ – 113€/osoba, 16,1€/osoba/noc.

TIP: Ak ste o Airbnb.com ešte nepočuli, máme pre vás dobrú správu. Tento portál ponúka novým užívateľom vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo. Stačí si spraviť registráciu napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Fara

[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]
[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]
[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)