Jarné BARI – letenky z Viedne už za 31€!

Bari, Taliansko

Výlet koncom mesiaca do južného regiónu Talianska – do Apúlie! Máme tu pre vás tip na letenky do Bari už za 31€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 24-29.04.2024. V stredu z Viedne odletíte a o 5 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Bari
31€
napr. 24-29.04.2024

Tip na ubytovanie

Truly Apulia

Ubytovanie s dobrou polohou v Bari kúsok od mora s viac ako 200 hodnoteniami s priemerom až 9/10. Dostupnú budete mať kuchynku, kúpeľňu, klimatizáciu či TV. Pred zariadením je aj terasa s možnosťou posedenia. Za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 446€ – 223,00€/osoba, 44,60€/osoba/noc.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.5 / 5. Počítadlo: 4

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)