Jarná Malorka z Bratislavy: 3 noci s letenkami a ubytovaním s raňajkami od 210 EUR

Malorka, mallorca
Malorka

Už vás to ťahá za slnkom? Zvážte náš tip na krátky pobyt na Malorke, kde môžete zažiť relax uprostred záhrad neďaleko pláže Palma, v hoteli Helios Mallorca. Tento hotel ponúka klimatizované izby s balkónom, vonkajší a krytý bazén, a je ideálny pre milovníkov cyklistiky aj pre tých, ktorí preferujú rôznorodé kulinárske zážitky. Odlety priamo z Bratislavy.

Zhrnutie tipu: Letenky (50 EUR) a ubytovanie v hoteli Helios Mallorca (320 EUR/2 osoby = 160 EUR na osobu) na 3 noci, čo je celkovo 210 EUR na osobu len za letenky a ubytovanie. S pridaním auta (52 EUR delené 2 = 26 EUR na osobu) je celková cena 236 EUR na osobu.

Rezervujte si letenky na Malorku:

  • Termín: 10.4.-13.4.
  • Letenky Bratislava – Mallorca: len za 50 EUR na osobu. Rezervujete na Ryanair.
  • Pre ďalšie dostupné termíny pozrite kalendár termínov na Pelikan.sk.

Ubytovanie, ktoré odporúčame:

Hotel Helios Mallorca: Ponúka klimatizované izby, vonkajší a krytý bazén, minigolf, stolný tenis a denný zábavný program. Vychutnajte si bufetovú reštauráciu s regionálnymi a medzinárodnými jedlami a v lete terasu na občerstvenie. Hotel je priateľský k cyklistom a nachádza sa blízko atrakcií ako Palma Aquarium, s ľahkým prístupom do centra Palmy.

Prenájom auta:

Vychutnajte si Malorku vo vlastnom tempe, s možnosťou prenájmu auta za 52 EUR na celý pobyt. Objavte skryté pláže, malebné dedinky a historické pamiatky ostrova. Autá si môžete rezervovať za výhodnú cenu na Discover Cars.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.4 / 5. Počítadlo: 7

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Tvoríme pre vás tento portál už od roku 2014.