Jarná MADEIRA – dovolenka na portugalskom ostrove s letenkami od 82€!

Madeira , Portugalsko - pobrežie a zelená krajina

Májový výlet na portugalský ostrov Madeira! Máme tu pre vás tip na lacné letenky s odletom z Budapešti už od 82€!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 81€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 102€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame si k letenkám pri rezervácii kúpiť rovno aj členstvo(ak pôjdete aspoň vo dvojici). Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 40€ a za letenky s členstvom v konečnom dôsledku zaplatíte rovnako, keďže zľava plynúca z neho plynúca sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 81€ + 81€ + 40€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 102€ + 102€ bez členstva. S tým rozdielom, že členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Letieť je možné v termíne 23-30.05.2023. V utorok z Budapešti odletíte a o 7 dní neskôr v utorok priletíte naspäť.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Funchal
od 81€
napr. 23-30.05.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

Village Cabo Girao vila pre 6 ľudí nachádzajúca sa 22km od letiska a asi 10km od centra mesta Funchal. Má viac ako 800 hodnotení s priemerom 8,8/10. Rovnako tak je dostupné bezplatné parkovanie, vonkajší bazén, terasa či gril. Za 7 nocí zaplatíte 1422€. Nezabudnite si navoliť pri prípadnej rezervácii správny počet osôb, podľa toho koľko vás pôjde.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Požičanie auta

V termíne 23-30.05.2023 si viete požičať auto od 268€. To pri dvojici vychádza na 134,00€/osoba, 19,14€/osoba/deň. Pri štvorici 67,00€/osoba, 9,57€/osoba/deň. Ak by ste nad požičaním uvažovali, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Budapešti na Madeiru

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.8 / 5. Počítadlo: 5

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)